Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri ezt az epilátort venni?

Megéri ezt az epilátort venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki magamnak, de nem szeretnék elhamarkodottan dönteni, hiszen nem kevés pénzről van szó. Láttam róla hideget meleget, szóval ha valakinek van ilyenje akkor tudna bővebb véleményt írni? Főleg az érdekelne, hogy rendesen kiszedi-e a szőrszálakat, mert az előzővel egy helyen minimum háromszor végig kellett mennem, és ezt nem szeretném megismételni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 21. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

nekem is philips epilátorom van, csak jóval egyszerűbb darab, nincs rajta ennyi rátét és nem vízálló, így kb feleennyibe került, vagy még annál is olcsóbb volt, nem emlékszem már.

nekem nem kellettek extra dolgok, azok szerintem tipikusan olyan funkciók,amiket hosszútávon annyira nem használnék. akksi nekem nem fontos, illetve ha tényleg sokáig akarod használni, gyorsabban tönkremegy, mint ha sima kábeles lenne. a vízállóságnak nem látom értelmét, mert nekem pl a nedves szőrszálakat nehezebben szedi ki bármilyen epilátor, a legjobb, ha fürdés, radírozás után megszáradt lábat epilálok.


ha te úgy érzed, kihasználnád a plusz funkciókat és nem szereted a kábeles eszközöket és fontos a vízállóság, akkor jó választás lehet, a vélemények úgy látom, jók róla.

de ha ezek nem fontosak, vegyél egy basic epit jóval olcsóbban

2020. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen van nekem is.

Teljesen meg vagyok elégedve vele.


f.44

2020. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz egy kevesebb rátétes modellt, mert azok olcsóbbak és ezeknek legalább a fele teljesen felesleges. Legalábbis az enyémhez volt egy maszírozó fej és még azt sem használom, csak a konkrét epilatort kiegészítők nelkül. Mondjuk az jól jön, hogy vízálló a tisztítása miatt, de ezt leszámítva nem kell más.

Persze, ha ugy érzed, hogy használni fogod a sok mütyűrt, akkor megéri beruházni rá.

2020. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!