Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány létemre kicsit fiús...

Lány létemre kicsit fiús vagy. Ezt kinőhetem? 16/l

Figyelt kérdés

Nemtom talán azért mert volt egy fiú chrussom és hasonlítani akartam rá, majd magától jött minden más. Vagy nemtom igazàból.

Basketball sapkát hord mindig. És is nagyon szeretnék és ma lett is.

Bűvészkedik, elkezdtem én is. Aztán már nem találkoztunk és megtudtam hogy kosarazik és én is csináltam. Deszkázik és én is. Kondizik, amit én is akartam, de az nem jön össze.

Lehet hogy leszbi vagy bisex vagyok, de remélem csak átmeneti lesz ez. Ha bisex vagyok akkor érthetőek a dolgok, de akkor is zavar.

Fiús hajat akarok, mert a hosszú zavar, de mivel szép a hosszú ezért nem vágatom fiúsra.

Tetszenek a fiús baromságok és a ruháik. De irigylem a szép nőies ruházatú nőket is.

Alkatilag széles a vàllam és nagyon látszik a szőr a kezemen. Bár alacsony vagyok és a derekam is széles.


Ha viszont fiús maradok az számomra kényelmetlen felválalni.


Egy elméletem ami nagyon érdekel:

Amit nem tudok elfogadni magamon, az nem is igaz, rám valójában, csak beképzelem?


Oh és elnézés a helyesírási hibákért, dislexiás vagyok és gyorsan is írtam.


2020. jún. 27. 18:27
 1/3 anonim válasza:
34%

Valószínűleg még nagyon sokat fogsz nőiesedni. Most még csak a serdülőkor kezdetén vagy és ezért majd ilyen 18-20 éves korodra fogsz igazán nőies lenni.

Szerintem annak hogy milyen ruhákat szeretsz hordani, vagy az, hogy milyen tevékenységek érdekelnek, annak nincs köze ahhoz, hogy most akkor te leszbi vagy biszex lennél. Az, hogy kihez vonzódsz, azt úgy tudod eldönteni, hogyha például meglátsz egy lányt, akkor 'bejön'-e vagy sem, nem pedig arról, hogy most fiúsan vagy lányosan öltözködsz. Sok heteró lány van, aki lazán/ fiúsan öltözködik.

Illetve az, hogy a fiús dolgok érdekelnek, de irigyled a nőies ruhákat, az nem jelenti azt, hogy 'baj van'. Mert például én is vagyok így néhány ruhával, mert nekem is például nagyon tetszenek a haspólók és szívesen hordanék haspólót, de sajnos tudom, hogy nem áll jól rajtam és attól függetlenűl, hogy tetszik, attólmég tudom, hogy a haspóló az nem az én stílusom, ezért én már csak nézegetni szoktam a haspólókat, de felpróbálni nem próbálom fel őket, mert tudom, hogy az nem én vagyok.

Idővel majd meg fogod tudni, hogy mi áll neked jól és mi nem, és majd sokkal jobban meg fogod magad ismerni.


Tehát az, hogy most kicsit fiús vagy az lehet attól is, hogy milyen alkatod van és az hogy most ilyen az ízlésed, az lehet, hogy idővel változni fog, vagy az is lehet, hogy majd ezt fogod magadon szeretni.


19/l

2020. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26 vagyok és nem nőttem ki :)
2020. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a mai világban ez már nem gáz. Ráadásul így utólag visszagondolva, annyi idősen, mint te, rövid hajat szerettem volna mindennél jobban, utáltam lány lenni, nem öltözködtem túl nőiesen (kb sehogy vagy inkább/sokszor fiúsan). Nagyon zavart, amikor valaki beszólt, hogy lányosabban kellene. Az csapta ki a biztosítékot, amikor a gyerekkori barátnőm vett nekem egy szerinte nagyon nőies felsőt :) abszolút nem is volt az én ízlésem, borzalmasan nézett ki, és undorítóan állt rajtam, de megköszöntem, aztán soha nem hordtam. Maradtam a fekete sima pólóimnál, vagy a férfi osztályon vásárolt cuccaimnál. Amúgy az érdeklődési köröm is mindig inkább fiús volt. Deszkázás, kártyázás, videojátékok, tech cuccok, csajok stb. (biszex vagyok). Barátaim nagy része is fiú.

Szerintem a legfontosabb, hogy légy magaddal szemben őszinte! 16-20 évesen váltakozva gondolkodtam azon, hogy leszbikus, biszex, vagy transznemű vagyok. Aztán a dolgok szépen letisztázódtak a fejemben :) a transz gondolatok szép lassan elmúltak, kb 0 önbizalmam volt minden téren, és nem tudtam magam elfogadni, fiús is voltam, úgyhogy teljesen beleéltem magam, hogy akkor én az vagyok.

Én is sokáig szerettem volna rövid hajat, de a hosszú szebb, úgyhogy meghagytam évekig, amíg egyszer le nem vágattam, akkor meg nagyon megbántam :( szerencsére majdnem visszanőtt már teljesen (a seggemig ért szinte).

Még így a végére hozzáteszem, hogy kb 21 éves korom óta szoknyát hordok, szinte még télen is. Kialakult a lányos stílusom. Ha nadrágot kell húznom, akkor haldoklom miatta. Persze az sem baj, ha te nem fogsz átesni ekkora változáson, fiús maradsz. :)

2020. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!