Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy hirtelen...

Létezik olyan, hogy hirtelen megnő a tömegem, de nem zsírban hanem izomban, úgy hogy nem edzem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben feljött rám 6-7 kg, de egyáltalán nem úgy, mintha simán csak meghíztam volna.. sehol nem lötyög, és a hasamon sincsenek párnácskák.. Elküldtem egy barátnőmnek képet, és azt hitte hogy tömegnövelő értendbe fogtam, és ettől nöttem ennyit, pedig az utóbbi félévben nem is volt időm edzeni.. Annyi változott hogy rengeteg tojást, meg húst ettem... de edzeni nem volt időm...

Lehet zsír az, csak másképp oszlik el rajtam?


2020. júl. 3. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korod-nemed fontos lenne tudni, illetve hogy korábban mit, mennyi ideig edzettél?

Ettől függetlenül nincs kizárva, hogy nőttél, fejlődtél, gyarapodtál.

2020. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A korod valóban érdekes lenne, mivel lehet nőttél, és akkor a csontok is nehezebbek, illetve a súly, ami feljön egyenletesen oszolhat meg.

Másrészről, biztos, hogy semmit se edzettél? Nem lehet, hogy mondjuk minden nap felcipeltél a családnak az ötödik emeletre 9 liter vizet? Vagy, hogy a kertbe izegtél-mozogtál, akár napi 10 km-t sétáltál?

2020. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Magas fehérje és alacsony szénhidrátbevitelnél, vagy idõszakos böjtnél jellemzõen "tömörödik" az ember. Az izmoknak és a csontoknak is jót tesz.
2020. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

24 vagyok és nő.

Az előtt sulyzós edzéseket csináltam,de nem magyon nőttem.És csak heti 1x jártam edzeni max 2x. De ezel azvedzések főleg a suli miatt csak időszakosak voltak. Egy fél éve nem igazán tudtam edzeni..viszont elkezdtem lassan (nem hirtelen) "nőni". Mindenhova jött fel..de abszalút nem úgy néz ki mint a tipikus hízás. Mondjuk vékonyka voltam ez előtt. 55től 62 kg-ra "tömörödtem".A barátnőim azt hitték izom..

2020. júl. 3. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok benned a tesztoszteron valamiért, az kb magától építi az izmot.
2020. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!