Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a szemszín szerintetek...

Ez a szemszín szerintetek tisztán barna?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, tudom, first (second) world problems, de most egy pillanatra kíváncsi lettem. Nem életbevágó kérdés.



2020. júl. 8. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Simán csak barna
Sárgás/világos barna
Zöldes barna
Zöld (vagy legalábbis a zöld dominál a barna felett)
Valami egyéb
37 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs :D én a pupilla körül látok ilyen sárgás "cirkákat" vagy mit :D szóval ilyen kis vonalakat
2020. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja, nekem is kicsit fura, erős napfényben kevertebbnek tűnik, és mondtak is már rá sok mindent.
2020. júl. 8. 11:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Homályosan látszik, ez alapján lehet barna vagy lehet centrális heterokróm.
2020. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Nézd, nem mondom, hogy ezek tiszták, de hogy más-e a színük pupilla mentén, mint az írisz szélén, azt talán visszaadják.

2020. júl. 8. 11:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kép alapján centrális heterokróm.
2020. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Mogyoróbarna/hazel. Van benne egy kis zöldes.
2020. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Ebben mi a furcsa? Az a ritka, ha az embernek nincs cikornya vagy más szín az íriszében...
2020. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak annyiból furcsa nekem, hogy még ha nem is tökéletesen egyszínű mindenkié, akkor is egyértelműbben rá tudom mondani a barnát azokéra, akiknek a környezetemben barna, mint erre, ez nekem olyan semmilyen.
2020. júl. 8. 12:26
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Barnászöld. Nekem is ilyen.
2020. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]


...Mert közben megtaláltam a legtisztábbat is az eddigiekhez képest. Centrális heterokrómiának tűnik nekem is így, hogy valamelyik hozzászóló említette, és az egyértelmű, hogy belül barna, a külseje az "érdekesebb". Mindenesetre úgy látom, azok vannak a legtöbben, akik ezt barnának mondanák, úgyhogy ezt is megtudtam. Ment a zöld mindenkinek.

2020. júl. 8. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!