Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszaktípus lehetek...

Melyik évszaktípus lehetek ezek alapján?

Figyelt kérdés

Szemem színe:

[link]


Bőröm színe (csak a színt nézzétek, más fotót nem találtam):

[link]


Hajam színe:

[link]



2020. júl. 21. 09:25
 1/10 A kérdező kommentje:
A linkelt képek 99%-ban megegyeznek a tényleges színeimmel.
2020. júl. 21. 09:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ősz.
2020. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És azon belül? Sötét biztosan nem

De meleg vagy lágy?

2020. júl. 21. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én sötét őszt mondanék.
2020. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lágy ősz a kicsit fakóbb barna haj miatt. Már a nyárhoz közelít.
2020. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes, kb pont ilyen színű nekem is a szemem, a bőröm és a hajam is talán egy árnyalattal sötétebb, de amúgy teljesen ilyen. Szerintem ez sötét ősz. Van amúgy egy csomó oldal, ahol részletesebben leírják melyik típusra mi jellemző. Pl. ez: [link]
2020. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Böngésztem jópár cikket meg videót, de valahogy mindig összezavarodok

Azért nem gondolom a sötét őszt, hanem a lágyat, mert a hajam az nagyon világos barna. Kiskoromban szőke volt. Mostanra úgy mondanám hogy a világosbarna és sötét szőke közt van.

2020. júl. 21. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Képen nem tűnt annyira világosnak, azért mondtam a sötét őszt, viszont a nagyon világos barna tényleg inkább a lány őszre jellemző. A sötétbarna szem viszont sötét ősz. Szerintem nem baj amúgy, ha egyik sem illik rád tökéletesen, hiszen ez csak egy útmutató. Vedd akkor úgy, hogy a 2 között vagy. Ha azért szeretnéd tudni, mert kíváncsi vagy milyen színek állnak jól, akkor már az is elég igazából, hogy ősz típus vagy. Olyan hatalmas különbség már nincs ezen belül. Próbálgass és majd meglátod, hogy te melyiket érzed jónak, milyen színt hordassz szívesen.
2020. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen

Leginkább a színek miatt érdekelt. Köszönöm szépen! ☺️

2020. júl. 21. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ősz. Narancsos színek szerintem nagyon jók neked. De vannak emberek, akiknek mindegyikből van valami. Nekem pl jól áll a sötét és világos haj is(persze van ami jobban, van ami nem annyira, nyilván), igaz a bőröm világos, a szemem zöldes barna, tehát sminkben megint csak majdhogynem minden kiemel. A vörös rúzst imádom, de olykor a barackos szín is bejön.
2020. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!