Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a körömmel?

Mi lehet a gond a körömmel?

Figyelt kérdés

A körmös akihez járok nagyon szépen dolgozik de sajnos nem tartós... bekeni a körmömet, kicsit reszel, van egy műanyag sablon köröm, amibe ken valamit, ráteszi a körmömre, beteszem a lámpa alá és utána csak lepattintja, majd formázza meg ilyesmi. A végeredmény mindig szép, de sajnos amint elkezd lenőni (kb 1 hét, max 2) elkezd felválni a körömágy felőli résznél és leesik, vagy pedig leszedem mert ha valamihez úgy nyúlok hozzá akkor fáj. Csinálta másképp is, zselével tip nélkül, de az is ugyanannyit bírt. Mi lehet a gond? Velem lehet valami baj vagy nem jó anyagot használ?


Azt még hozzáteszem, hogy egyszer kesztyű nélkül tisztítószeres vízben nyúlkáltam, estére le is vált az egyik. De azon kívül mindig vigyáztam rá, nem is feszegettem meg semmi. Egyszerűen csak elválik a körmömtől 😞


2020. júl. 31. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy egy kontárhoz jársz. Ezért esik le minden köröm, amit csinál.

Valószínűleg rossz technika, gagyi anyagokat használ.


Keress olyat, aki nem csak szép, de tartós körmöket is tud csinálni.

2020. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinál. Nekem korona vírus idején 6 hétig is bírta, egyedül amikor terhes lettem akkor dobálta le a körmöm.. de olvastam hogy olyankor előfordulhat.
2020. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó az anyag vagy a technika amivel felrakja, négy hétig simán bírniuk kéne, de karantén alatt nekem két hónap alatt sem volt semmi bajuk, pedig nem igazán tudok rájuk vigyázni.
2020. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen meg van csinálva, akkor nincs olyan, hogy “leesik”. Egy köröm nem tud csak úgy leesni.

Ez mindig előkészítési probléma!

2020. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!