Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan működik a szőrtelenítő...

Hogyan működik a szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam, de intim helyen szeretném kipróbálni. Hogyan kell használni?
2020. aug. 11. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Intim helyen felejtős. Szétégeti a szőrszálakat, ez egy erős vegyszer.

Csak a lábamon próbáltam tini koromban, de ott is érezni lehetett hogy ég az egész lábam, alig vártam hogy leteljen az idő és mehessek lemosni.

Nem véletlenül írják rá hogy intim területeken nem használható.

2020. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feloldja a szőrszálakat
2020. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maga a mechanikája az, hogy leégeti a szőrt.

A technika, amivel fel kell vinni, azt írja a dobozon, néhány krémnél eltérő. Pl. van ami 5 perc alatt hat, van ami 10.


Intim helyen nem tanácsos, hisz ott nagyon érzékeny a bőr.

2020. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy közbeszólok... Az “intim helyen nem tanácsos” mit jelent? Milyen következménye lehet vagy miért nem kellene ott használni? Csak azért kérdezem, mert nekem egyedül a krém vált be a bőrömön (minden mástól kipattog, begyullad, kisebesedik) és eddig csak bikini vonalon használtam, de gondolkozom a krémmel való teljes szőrtelenítésen is.
2020. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es: mivel a krém leégeti a szőrt, könnyen lehet, hogy felsérti a bőrt is.

Természetesen ez minden más módszerrel így van, hisz gyanta után is ápolást javasolnak, de a krém gyakorlatilag égési sérülést tud okozni.

Egyébként én is próbáltam már szeméremdombon (nagyajkakon nem merem), és nem lett bajom, miközben mikor hónaljon próbáltam, utána egy hétig nem tudtam dezodort használni és még a pamutruha érintése is fájdalmas volt.

Ekkor természetesen érzékeny bőrre valót használtam, míg máshol (pl. láb), a száraz bőrömre valót teszem.

2020. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!