Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire jön be...

Fiúk, nektek mennyire jön be a göndör, sötét haj egy lányon?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 01:26
 1/1 anonim válasza:

Sajnos, mivel alig találsz olyant, aki a saját természetes színét viseli, nehéz kérdés. Nekem anno minden fiú udvarolni akart, de fura volt a hajszínem, felül mogyoróbarna, míg alul nafgon szőke, ami átment majd fehérbe...félhosszú hajam sassonra volt vágva. Arra hitték, h. festve van. Na, akkor nem volt divat ez.


Azt mondják, az általad leírt színhajú lányok megbízhatóbbak, és aranyosabbak is. Ezt nem vallom, azt igen, hogy egy őszinte szemű, kedves viselkedésű normális, nem agyon tetovált csajszi, bármilyen is, na arra érdemes figyelned, máskülönben privát a kérdés, és nem én vagyok a fiú.


Ha őszintének ismered, nem játssza meg magát, fél siker...éás 1-et ne felejts: A "túl szép lányok" sajnos 2. kérdése ha randizni hívod, az lesz a Mc. Conalds után, hogy BMW-d vagy Mercedesed van-e, azzal jössz elé? Én viccesen azt mondanám, ami az én favotizon, Lamborghinim, vagy Bugattim van CSAK!!!!!

2020. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!