Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapestiek! Hol lehet RÉZ...

Budapestiek! Hol lehet RÉZ karkötőt, karperecet vagy bokaláncot kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!

2020. aug. 26. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Google nem dobta ki?

[link]

2020. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te vagy a Google-fanatikus hozzászóló, aki mindenhez hozzáfűzi a Google reklámozó szövegét?


Képzeld, kerestem keresővel. Nem te vagy, aki feltalálta a spanyol viaszt.

2020. aug. 26. 10:59
 3/7 A kérdező kommentje:
És itt ne reklámozd tovább a Google-t, arra nem vagyok kíváncsi.
2020. aug. 26. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem én vagyok a Google fanatikus, de ezt tényleg gyorsan ki lehetett keresni a megfelelő kulcsszavakkal, a cím is ott van, tehát el tudsz menni személyesen.
2020. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahogyan már korábban is írtam, kerestem keresővel. Nem írtam olyat, hogy a keresés nem hozott volna eredményt.

Találtam üzleteket az interneten.

Nem vagyok budapesti, azért kérdezem a budapestieket, mert nyilván jobban ismerik a helyet.

Rokonom most éppen Budapesten van és ő ment volna el a karkötőért.

Ugyanazt a linket én is megtaláltam, amit te meg adtál, de azok a karkötők nem tetszenek.

Ezért voltam kíváncsi saját tapasztalatokra is, nemcsak a kereső találataira.

2020. aug. 26. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Budapest nagy, nem falu, nem ismerhetünk minden helyet, mi ugyanúgy a keresőt használjuk.
2020. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most komolyan azt hiszed, hogy meg kell magyaráznod, hogy Budapest nem falu?!

Ne legyél már annyira nagyra magaddal.

Képzeld, én is laktam Budapesten, de nem fogok azért lekezelően viselkedni másokkal, mert ők nem ott laknak.


A kérdés olyan emberekhez szólt volna eredetileg, akik tudnak a kérdésemre válaszolni.


Felvilágosítalak, hogy amíg nem létezett internet, az emberek addig is megtalálták Budapesten is és máshol is, amit kerestek!


A telefonagyúak csak abban tudnak gondolkozni, keresd meg a Google-lel. Súlyos.


Mint már mondtam - bár látom, hogy nem fogtad fel - kerestem keresővel is, de azonkívül itt is érdeklődtem.


A Google reklámozást pedig fejezd be. Ez az oldal nem arra való. Kifejezetten tilos más oldalakat reklámozni.

2020. aug. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!