Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak el a körmölésről?

Hogyan szokjak el a körmölésről?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom,a körmeim nem voltak vmi tökéletesek.Mindig,amikor már kezdett szép lenni,lekörmöltem. SOHA nem rágtam még a körmeimet!! A körmölés azt jelenti,hogy a másik körmömmel leszedtem,letépegettem a körmöt. Nagyon szeretnék leszokni róla,de 1.nem tudom hogyan 2. motivációm sincs. Bár azért szeretnék elsősorban leszokni,mert szeptemberben gimis leszek.

2014. júl. 15. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Francia műköröm? Csak ilyen egyszerű, vagy natúr. Én ettől szoktam le a rágásról.
2014. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszi :)
2014. júl. 15. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3* leszoktam es vissza.:( nagyon nehez de nekem most as a motvaciom hogy nem akarok gilisztas lenni.egy ismerosom a koromragastol lett gilisztasD:
2014. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!