Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság az emberek kiket...

Manapság az emberek kiket szoktak megbámulni?

Figyelt kérdés

Például átlagos embereket megszoktak bámulni utcán, vagy egyéb forgalmas helyeken?


Kérdésemre adjatok választ.



2020. aug. 28. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Átlagos embereket szoktam megnézni
Átlagos embereket nem szoktam megnézni
Csunya embereket szoktam megnézni
Szép embereket szoktam megnézni
Aki igénytelenül öltözik
Aki igényesen öltözik
A sovány embereket nézem meg
A kövér embereket nézem meg
32 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkit, aki nem átlagos.
2020. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A nem átlagos hogyan értsem?
2020. aug. 28. 23:05
 3/13 anonim válasza:
89%
Azt vesszük észre aki kilóg aki a saját értékrendünktől negatívan vagy pozitívan tér el. Például én egy kisvárosban élek, nagyon nincsenek különcök, feljöttem Pestre vásárolni és egy butikban láttam egy akkora mellű nőt hogy még nő létemre én is csodálva néztem. Eddig láttam ilyet tv-ben, sajtóban de élőben ahogy láttam nagyon megdöbbentem.
2020. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem a színes sminkjeim és a feltűnő ruháim miatt szoktak megnézni, én csak azt nézem meg ha esetleg látok valakit akinek hasonló a stílusa.
2020. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Tegyük fel hogy negatív értelembe tér el a többi embertől, hogy jellemeznéd az ilyen embert külsőleg? Irhatnál példát is.



Illetve tegyük fel hogy pozitív értelembe tér el a többi embertől, hogy jellemeznéd az ilyen embert külsőleg? Irhatnál erre is példát, csak hogy megértsem.


Köszönöm.

2020. aug. 29. 01:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Pl. Egy férfi esetében....
2020. aug. 29. 01:38
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. a rockereket nézem meg. Én is az vagyok, tök jó mikor látom valakin a kedvenc bandám, zenekaros pólóját. :D
2020. aug. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
én megfigyelő típus vagyok, általában mindenkit szemügyre veszek
2020. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
86%

3-as vagyok

nekem negatív, pl ha vki nem veszi észre hogy mi áll jó neki, és csak divatból öltözik de egyáltalán nem rá való. Legyen egy középkorú nő aki tiniként öltözik. duci alkat de vékonyoknak való ruhát vesz fel. Vagy úgy kisminkeli vki magát h nem veszi észre már torz.

pozitív az ha vaki úgy öltözködik hogy minden klappol rajta,cipőtől a sminkig,

De azért van olyan is hogy az én stílusomtól nagyon eltérők, a gót típusú fiatalok, az igénytelen raszta hajúak.

Más kategória a piszkos és elhanyagolt emberek, ránézek de inkább elfordulok és nem bámulom.

A válaszok közül igaz megnézhetünk az igényest és szépet, de az igénytelen az undorító és nem bámuljuk, a csúnyát hát nem hiszem hogy vki bámulná.

2020. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Èn úgy vagyok mint a 7-es, de pont ezen oknál fogva engem is megszoktak :D
2020. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!