Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megcsináltassam? (Piercing)

Megcsináltassam? (Piercing)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a nostril (orrkarika) pc, és már kb egy éve gondolkodom rajta, hogy megcsináltatom, de eddig nem volt olyan hü de nagy késztetésem amiért el is mentem volna. A szüleim nem különösebben rajonganak az ötletért, de beleegyeztek. Egyedül az tart vissza, hogy rengetegen inkább nem barátkoznak olyan emberekkel akiknek ilyen fajta pc-jük van. Ez mennyire igaz? Amúgy nem ez lenne az elsö pc, de arcon még nem volt. Megcsináltassam vagy inkább ne?

2020. szept. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ne csináltasd meg!
2020. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretnéd, csináltasd. Rég rossz, ha mindig azzal foglalkozol, hogy ki és mit gondol rólad. Ha téged boldoggá tesz, hogy van az orrodban egy piercing, akkor ez legyen a fókusz. Sokat elmond az emberről, ha külsőségek alapján választ barátot. Ha ezért valaki nem akar majd barátkozni veled, akkor az valószínűleg meg sem érné amúgy sem az ember idejét:)
2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem is értem miért tettem fel ezt a kérdést, már tudom a választ:-)
2020. szept. 7. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A nostril a legelfogadottabb pc a fül után..
2020. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Csináltasd, ha szükséges befordítod, ha megunod kiszeded. Manapság nagyon gyakori és nem egy maradandó dolog a mm-es lyukat leszámítva. Volt barátom szeretett volna, lebeszélte magát, hogy öreg huszonévesen. Neki is ezt mondtam mint neked pedig nem vagyok egy extrém külsejű nő
2020. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodtan. Mára eléggé alapékszerré vált az orrpiecing. Az, hogy karikát hordasz benne, kezdésnek nem javallot, de lehet azzal is kezdeni, de akkor titán anyagú legyen. Ha nagyon megunod, kiveszed, akkor egy nagyon picike nyoma marad csak az orrcimpádon.

Előttem válaszolónak:

A befordítós ékszer a septum, ami középen van, míg a sima nose/orr/orrkarika az az orcimpán átfutó. De az sem túl ritka manapság. Tényleg nincs benne semmi extrém szerintem sem.

2020. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!