Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek lóg a mellük,...

Lányok, akiknek lóg a mellük, titeket zavar? Engem nagyon :/ Többi lent. 23/L

Figyelt kérdés
75/C (1-2 melltartóm 75/D) a méretem, és lóg. Anyumnak és nagyimnak is nagy melle van, amit sajnos örököltem. A fiúk megbámulnak, a barátnőim meg sopánkodnak, hogy bárcsak nekik lenne ekkora, azonban azt nem tudják, hogy csak a melltartó miatt olyan szép, anélkül lógna. Régen (általánosban, meg gimiben) csúfoltak, amiért szinte semmi cicim se volt, de aztán 17 évesen hirtelen el kezdett nőni, aminek eleinte örültem, de később már kevésbé (nagyon nehéz kabátot, inget, vennem, mert 49kg vagyok, és nem találok olyat, ami mellbe is, meg vállba, karba is jó legyen. Ha mellbe pont jó, akkor máshol bő, ha viszont máshol pont jó, akkor mellbe szűk). Irigylem azokat, akiknek szép kis kerek. Olyan aranyos. Legjobb barátnőmnek olyan 70/B-s, és sokkal könnyebben tud rendelni netről felsőket, kabikat, meg tud hordani merevítő nélküli melltartókat. Nekem viszont eszembe nem jutna merevítő nélkülit venni, mert semmit se tartana. Gondolkoztam azon, hogy gyűjtök pénzt műtétre, de mások azt mondják, hogy ki ne találjam már... Félek, hogy ha lesz majd párom, és lekerül a melltartó, csalódni fog, mert azt hitte olyan szép formás... :/

2020. szept. 7. 21:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Tudsz hasonló képet mutatni, hogy mennyire logó?
2020. szept. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szerencsés vagy, csak meg nem tudod mennyire. 20 éves vagyok, intenzív edzéseken vettem részt 10 éves korom óta sportoló vagyok. A melleim teljesen laposak, férfias mellkasom van és hiába szeretnék gyereket, mert az extrém fizikai megterhelés hatására nem lehet gyerekem. Használd amid van, elvezd ki a noissegedet, mert vannak akiknek nem adatik meg.
2020. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!