Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul néz ki...

Szerintetek rosszul néz ki hogy nincs megcsináltatva a körmöm?

Figyelt kérdés
Géllakkom szokott lenni, de most le kellett szednem. Hozzá vagyok szokva a látványhoz, és nélküle furcsának tűnik a kezem. Körülöttem minden velem egykorúnak mind hosszú, csináltott körmei vannak, nekem ez viszont nem tetszik és nem tudnék velük dolgozni. Sokat elvesz ez a jó megjelenésből, hogy bár nincsenek kifestve de tiszták és ápoltak a körmeim?

2020. szept. 21. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, nekem sincs műkörmöm, csak természetes, manikűrözött. Senki nem mondta még, hogy ez hiányzik rólam. Ellenben sokszor megdicsérnek, hogy csinos vagyok, sőt, már bókot is kaptam a körmeimre(?) férfiaktól, hogy milyen szép. Szóval nem hiszem, hogy ez állna a jó megjelenés útjában.
2020. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, hogyha a saját körmeid szépek nem kell a műanyag karom.
2020. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Általában nekem sincs, volt középiskolában egy korszakom amikor állandóan festettem, de már pár éve nem hoz lázba a dolog. Néha csak átlátszó korom lakjak festem at, szerintem az szép elegáns tud lenni. Műkörmöm sose volt a tegnapi napig. Felragasztottam párat, nincs gagyi hatása es nem is hosszú. Munka és kontaktlencse miatt nem akartam hosszú körmöket. Ez elvileg egy hétig jó, de úgysem fogok rendszert csinálni belőle :)
2020. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Általában nekem is csak simák. Néha kifestem, de az csak pár napig tart. A géllakk meg a műköröm egyáltalán nem tetszik.

Az is csak nézőpont kédese, hogy mindenkinek valami mű van-e. Az utcán sokat látok, de nálunk egyetemen pl alig, a legtöbb lánynak teljesen natúr.

2020. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából egyáltalán nem nevezhető karomnak a körmöm, picire van hagyva és úgy készült rá a géllakk régebben. Most egyébként eléggé kétségbe vagyok esve. Pár hetes "géllakk detox" után készült efy új géllakkom. Szép volt, tetszett, natúr színe, odavoltam. Aztán éjjel arra ébredtem hogy viszketnek az ujjaim. Ez normális? Mi a teendő? Vagy mi lehet a baj? Ha allergiás vagyok végleg le kell mondanom a géllakkról?
2020. okt. 4. 01:57
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy szép ápolt köröm szebb mint a műköröm. Főleg hosszú körömággyal
2020. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!