Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásszerű cucc a piercing...

Pattanásszerű cucc a piercing mellett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az 1hónapos orrpiercingem tövében van egy megérett pattanásszerű, fehéres tetejű valami. Nem mertem eddig kinyomni, piszkálni, Hidrogen-peroxiddal kezelgetem. Mi lehet ez? Megpróbáljam kinyomni /kiszúrni?

Piercer szerint ez nem vadhús


2020. szept. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem továbbra is hidrogén-peroxid vagy alkoholt (orvosi) amit kenegetned kéne rá. De nem vagyok piercer szóval ez csak tipp 😂.

Fura hogy a piercered se tudja. Ha tovább marad lehet el kéne menned dermatologushoz vagy bőrgyógyászhoz csak hogy legalább valaki megmondja mi is az😂

2020. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Nekem is van. Genny van benne. Gyulladàstòl. Teljesen nem tudtam eltuntetni meg. De sok mindennel fujtam kentem. Nevess vagy barki de hazi disznozsirral szoktam bekenni. Nekem legjobban bevalt ;)
2020. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A felgyűlt genny, ami nem tud magától kijönni ott gyűlik fel és dudoros lesz. Nekem is elő szokott fordulni, ez természetes dolog piercingeknél. Én mindig kinyomtam, persze csak halálra fertőtlenített kézzel, meg miután már gyógyult volt valamennyire és utána jól lekezeltem a piercinget is.

Egyébként régen, mikor még nekem is új volt ez a jelenség vissza mentem a piercingesemhez és ő is ugyan ezt csinálta.

2021. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2es vagyok nekem mar regota nincs.

Mert nem piszkalom annyit mint elejebe es total begyogyult 😊

2021. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!