Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri Fjallraven Kanken...

Megéri Fjallraven Kanken Minit venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 15 litres táskával járkálok mindenfele, és rendkívül zavaró, mikor telefonon, pénztárcán és egyéb kis ketyerén kívül más nincs nálam, a bazi nagy táskámmal kell menjek...


Sportos elegáns a stílusom, ami nem csak azt jelenti, hogy egy öltözéken belül ilyen, hanem sokszor öltözködöm csak elegánsabban, és csak sportosabban. Így nehéz 1 db táskát kiválasztani, ami mindkét stílushoz megy.

A Fjallraven nekem eléggé univerzálisnak tűnik, csak nem tudom a Mini változat megéri-e. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy csak úgy kimenni, ügyet intézni elég, de már könyvtárba, oda ahová A4-es lapot/doszárt kell vinni nem jó. Jövőtől leszek egyetemista, nem tudom, hogy akkor ki fogom-e tudni használni, azaz egyetemre lehet-e vele menni (mérnöki szak), vagy csak a pénteki sörözésre lesz alkalmas.


A táska méretei: 29 x 20 x 13 cm (7 liter)



2020. szept. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Túlárazott, divat xar.
2020. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés.
2020. szept. 25. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én közepeset vettem a sulihoz,de szerintem neked mindenképp megéri :)
2021. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!