Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyiben lenne más az emberek...

Mennyiben lenne más az emberek külseje ha mindenkinek csak a természetes külsejét látnánk?

Figyelt kérdés

Természetes külső alatt értem azt ahogyan megszületett például azzal a frizurával ami akkor lenne ha nem vágnák le meg semmi fodrászati beavatkozás nem történne vele, nem szőrtelenítenénk, nem lenne fogszabályozás, nem vágnánk körmöt, nem lenne smink és egyéb műdolgok, férfiak nem borotválkoznának és nem gyúrhatnának.



Legfőképp az érdekelne engem, hogy szerintetek tekinthető-e az a VALÓDI külsőnek és ha pl valaki úgy csúnyának számítana de feljavítva szépnek látják egyesek akkor buták az emberek (mert be vannak csapva)? Ismertek olyat aki javítások után jelentősen javult? Én igen és utána is bizonytalanok voltak a külsejükben. Ha itt van olyan akivel ez megtörtént, kifejtené a véleményét és tapasztalatait bővebben?


2020. szept. 26. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki undorítóan nézne ki. Bár akkor az lenne a normális, szóval átlagosnak látnánk.
2020. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hajam vége van vissza vágva 3-4 havonta, még a szemöldökömet sem szedem. Senki nem mondta még, hogy undorítóan néznék ki. Na jó a hónom alját borotválom, meg oda lent, de ha nem lenne divat, nem is valószínű, hogy az emberek nagy része borotválkozna.

És igen, ha fel vannak javítva az ember hátrányos testrészei, minimálisan, az általában javít az öszképen.

2020. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*összképen
2020. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!