Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés
Vékony a felső ajkam, és magas homlokom van ami ráadásul M alakú (M shape hairline). Az orrom is nagy, és inkább ilyen pasis arcom van. Barna hajam van pár szőke melircsikkal, és van fufrum(kontyban hordom a hajam mivel utálom a fufrum és megbántam).154 centi vagyok, 42-44 kg. Hogyan lehetnek szép?

2020. szept. 30. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
6%

Kép nélkül nem válaszolunk.

(Nem tudunk.)

2020. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Sminkelj, növeszd meg a frufrud, vegyél pár új ruhát, esetleg próbálj ki más stílust, más hajszínt, frizurát. Ami nem tetszik magadon, azon változtass, találd meg a számodra legelőnyösebb külsőt.
2020. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Hát a hajad úgyis meg fog nőni , azon ne izgulj. Nekem is volt már , hogy a hajam levágattam , nem tetszett , és akkora tragédiának éltem meg , közben ennél nagyobb problémák vannak az életben. Sminkkel tudsz kompenzálni, de az arcodon csak plasztikai műtétetekkel tudnál változatni, amit én azért nem ajánlanék. Inkább fogadd el magad .Szerintem a súlyod is normális. Ha küldesz képet az arcodról , akkor véleményezlek , priviben ha gondolod ! Én is átmentem ezen!
2020. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!