Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan felnőtt nő, aki tud...

Van olyan felnőtt nő, aki tud segíteni, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám az a típus, akivel ilyeneket nem tudok megbeszélni. Viszont nem tudom, hogy mit csináljak. Ha borotválkozom, mindig ott marad egy kicsi, nem tudom leszedni az egészet, a gyanta, meg a krém nem használ, kozmetikus meg hát titokban nem igazán megy. Mit csináljak? Kezdem feladni. Van valaki, aki tud tanácsot adni?

2020. okt. 7. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany alatt csináld, vadi új és minőségi borotvával.


A gőz fellazítja a szőrt, így kevésbé pattog ki.


Fontos hogy ne ilyen szær kínais borotvát használj, mert azok puha szőrre okék, de erősebbre már nem.


Amíg még éles, megcsinálom az erősebb részt, és haladok a finomabb pihék felé.

Általában intimmel kezdem, aztán hónalj, láb és utánna alkar.


Szőr növekedés irányában csináld, először elöl, aztán alul. Az alsó részhez érdemes leguggolni.

2020. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jajj, annyira rossz, hogy ezeket anyukámmal nem lehet megbeszélni.
2020. okt. 7. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
én férfi borotvát hasznalok nekem az valt be mert vastagabb szalu szorom van. lehet neked is beválna. attol nem marad ott semmi szőr. leszedi mindet
2020. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!