Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felnőtt koromban is csúfolnak...

Felnőtt koromban is csúfolnak az arcom miatt, màr teljesen ki vagyok, mit csináljak? N25

Figyelt kérdés
Nos sajnos az a helyzet, hogy keskeny hosszú arcon van:( Én is látom hogy nem szép, de nem tudok vele mit csinálni. Vágattan fufrut. Így szo szo jobbb a helyzet de akkor se szép. A legrosszabb, hogy felnőtt emberek megszólnak :( ez nagyon fáj. Pl nem régen az utcán sétáltam és beszólt hogy úristen olyan a feje mint egy lónak. Mit csináljak műttessem meg az államból vágassak le?
2018. nov. 3. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Némelyik beszólogatónak sem ártana belenézni a tükörbe, ugyanis mindannyiunknak van valami szépséghibája, még a szépség királynőknek is. A szépség/csúnyaság relatív. Amíg van aki így szeret ahogy vagy, és elfogad, addig a helyedben nem aggódnék, ugyanis az ő szeretetük többet ér mint a szemét beszólogatók véleménye.
2018. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link] pl

De a legjobb megoldás,hogyha elfogadod önmagad és nem érdekel mások véleménye.

2018. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 $$$$$ ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz velük... Sose értettem az olyan embereket akik másokat piszkálnak... Kis koromban engem is piszkáltak a suliban... De én nem foglalkoztam vele... Most meg már nem tudnak piszkálni mert nem hagyom 😂 . A legtöbb piszkálódó ember kissebségi komplexusban szendved és a nálluk gyengébbeket vagy másabbakat piszkáljak... És en ebbol kitörtem mert erösebb vagyok nalluk így már nem mernek piszkálni 😂 . De nem is ez a lényeg. Hanem hozy ne foglalkozz velük. És legyel tisztában azzal hogy ők semmit mondo piti emberek akiknek nincs sajat életük és ezert másokat piszkálnak vagy másoknak beszólogatnak és te sokkal többet érsz nálluk,és ne is foglalkozz azzal amit mondanak mert nem érnek annyit hogy elszomorítsanak vagy felboszantsanak...
2018. nov. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Abban egyesnek ogaza van, hogy nem ártana tükörbe néznie a beszólogatóknak.

"szépség királynők" - hagyjuk ezt a témát, ezerszer szebb nőt is ismerek s láttam már, mint amiket megválasztottak.


Ha ennyire zavar s nem tudsz mit kezdeni vele természetes úton, akkor műtét.

Ahogy érzed.


Veled egykorú vagyok. Szerencsére ilyennel nem piszkálnak, de ha valaki valakit megszól külső dolgok miatt:

Volt hogy megállítottam a kritikust és szemtől szembe kielemeztem (oszt társam a betegségére szedte akkoriban a gyógyszert s mellék hatása hízás volt)

A csajt, akit megállítottam azzal kezdtem:

Lemered venni a melltartód? Mennyire lóg az a pici tömött melled is?

A fogai csorbák voltak, a deszkán kerekedett a pia által kialakult pocak... stb


Míg mi edzettünk s feszesítettünk addig ez max a kocsmába kurvult.


Annyira rászálltam, hogy pityeregve ment el, mit képzelek magamról s mondtam:

Én viszonoztam azt a kedvességet, amit oszt.társamnak nem mertél oda mondani a szemébe, aki amúgy kezelés miatt lett husibb.


Azóta persze jó pár év eltelt s öröm látni, hogy még ő a másik kivételes korombeli, aki tartja magát s figyel testére.

De rengeteg korombeli elhízott(nem kicsit), kopaszodnak s ápolatlanok.


Mindenki más, de nem véletlen - ha egyformák lennénk unalmas lenne a világ.

2018. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Ennyire csúnya nem lehetsz :O


Ismertem konkrétan torz arcú nőt, neki se szóltak be, mindenki szerette mert jó fej volt.


Vannak vizuális tuningok, haj, smink, kirakott cicik, combok, amik elvonják a figyelmet, de alapvetően szerintem kisugárzás kérdése.


Próbálj meg esetleg névtelenül, arc nélkül szexcsetelni, bőven lesz olyan pasi, aki el fog tőled élvezni, ez talán megadja a kellő önbizalmat, hogy lásd, vonzó vagy.

2018. nov. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ronda vagyok. De már húsz éves koromra megtanultam leszarni az olyan emberek véleményét, akié nem érdekel. Vannak barátaim, haverjaim, családom. A többi nem számít. Munkahelyen valaki bepofázik küldd el oda, vagy szintén ne foglalkozz vele. Úgysem jó dolgozni, igazából ki kell bírni.
2018. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak frizurák, amiket érdemes megnézned:

[link]

2018. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt van Larissa Marolt, aki szinésznö, igen hosszú és csontos arca van, mégis szépnek tartják, mert ö annak tartja magát, illetve elönyösen választ frizurát meg sminket:


[link]


Nézd végig a képeket és egyrészt fogadd el magad, másrészt meg nézd meg, mi lehet elönyös neked is.

2018. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
A bunko emberek a szepeknek is beszolnak! Sot neha azert szolnak be, mert tetszel nekik. Ez hiszed vagy sem, igaz.
2018. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az ilyen beszólogató stílushoz is kell egyfajta negatív IQ.
2018. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!