Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hisztek az évszaktípus elmélet...

Hisztek az évszaktípus elméletben?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy csak bizonyos színek állnak jól az arcunkhoz közel és csak bizonyos ékszer, hajszín stb?



2020. okt. 13. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Sosem tudtam melyik típusba tartozom, a cikk szerint ősz típus vagyok, de néhány téli jellemző is van bennem. Én nem igazán hiszek ebben, ha kellő önbizalmad és ezáltal kisugárzásod is van akkor mindegy mit veszel fel, jól áll minden.
2020. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom hová tartozom. Elvileg kevert típusok is léteznek. Nem hiszem, hogy ez kőbe van vésve, de nagyon pici segítséget nyújthat.
2020. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kb. olyan szintű közelítés, mint hogy másféle ruhákat készítesz elő, ha azt mondják, nyárias idő lesz, mintha azt mondanák, hogy télies idő lesz

eléggé elnagyolt modell, de ha nem akarják többre használni, mint amire egy elnagyolt modell alkalmas, akkor nincs vele gond

2020. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hiszek benne.

Legyen valaki akármilyen szép, NEM igaz, hogy minden színnek minden árnyalata tökéletesen passzol hozzá.

Ha az ember olyan színeket visel, amik passzolnak a színtónusaihoz, attól azonnal felragyog az arca, ad neki egy határozott karaktert.

Sokkal jobban érzem magam a bőrömben, amióta a ruhatáramban CSAK olyan ruhadarabok vannak, amik a színük, a fazonuk és a stílusuk alapján is tökéletesek számomra.

2020. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom magamról, hogy nem minden szín áll jól. Ma pont volt ezzel kapcsolatban egy kérdés, végigzongoráztam a 12-es felosztást hogy mi vagyok és mit ajánlott viselnem - hát pont kb lefedik a javasolt színek a ruhatáram (amit nyilván úgy válogattam, hogy mi áll jól, mi nem).
2020. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez olyan mint a horoszkóp, ahogy végigolvastam bármelyik "típusba" bele tudtam magyarázni magam. :D
2020. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig hülyeségnek tartottam, de késõbb kiderült, csak azért mert félrediagnosztizáltam magam.

Amikor végre rájöttem az igazi típusomra és a nekem való színeket kezdtem viselni, csomó bókot kaptam másoktól, hogy milyen szép, kipihent lett az arcom.

2020. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Visszagondolok a pár évvel ezelőtti énemre, amikor még egyáltalán nem tudtam beazonosítani magam, és annyira nem is érdekel.

Persze, hogy csodálkoztam, hogy egyes színek, amik a modellen csodálatosan álltak, rajtam miért nem működik. Ez természetes volt, hiszen olyan szőke, lágy nyár - világos nyár, illetve ősz típusokhoz mértem magam, amelyek színvilága bár tetszett, számomra mégsem volt az igazi.

Ezektől a ruhadaraboktól mindig elsárgult az arcom, vagy sápadtnak tűntem bennük, a bőröm fénye sem tűnt egészségesnek, vagy erőltetett volt az egész szett az én tónusaimnak.

Aztán rá kellett jönnöm, hogy hideg nyár vagyok. Mivel sötét, de hamvas hajszínem van, nem állnak jól a nagyon világos és vibráló színek, sem az akár enyhén is barnába hajló árnyalatok.

A tél jeges árnyalatai egy kicsit hamvasabb, nem annyira élénk kivitelben pedig csodálatosan illenek hozzám. Hihetetlen arisztokratikus kisugárzásom lesz ezekben a színekben. Nagyon megszerettem a kék, a lila, a fukszia és a méregzöld árnyalatai. Persze, a nagyon fehér, porcelán bőröm soha nem lesz barnább, vagy napcsókolta hatású, de nem is áll jól. Ezek a sötétebb színek pedig kifejezetten bájossá teszik ezt a fehérséget és a kontrasztos színeimet.

2020. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá magasról.
2020. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy alapnak jó. Nagy segítség lett volna, ha még tizenévesen olvasok róla. Akkoriban tetszettek az élénk hideg színek, sok ilyen ruhám volt, de nem álltak jól és nem értettem miért.

Idővel aztán áttértem a földszínekre és nagyon sok dicséretet kaptam, hogy mennyire passzolnak a szememhez meg a bőrömhöz. Már volt egy kialakult ruhatáram, mikor először olvastam az évszaktípusokról. Az ősz típus szinte teljesen passzolt, és akkorra már csak olyan színeket hordtam, amiket ajánlottak. Szóval magamtól is rájöttem mi áll jól, de sok mindent megmagyarázott.

2020. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!