Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadtassam el szüleimmel...

Hogy fogadtassam el szüleimmel a stílusom?

Figyelt kérdés

Punk vagyok,már lassan fél éve,de a szüleim még mindig nem fogadják el,sőt,ellenzik,de olyan szinten,hogy ha a hajam úgy van beállítva,apám pl nem szívesen szól hozzám.

Hogy fogadtassam el velük ezt ?

16F


2010. aug. 9. 00:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Mikor a fiam multkor hazajott a fodrasztol,es mit ne mondjak,diszkosra volt lenyirva kapott ket jókora pofont,aztan mehettet vissza a fodraszhoz kopaszra vágatni a haját.


42F

2010. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
52%

Adom az előző választ!

Nekem mondjuk sosem volt ilyen nagyon durva a hajam... mint pl a mostani discosok v punkok v emósok v vmi...

17 évesen hosszabb hajam volt... elöl majdnem a szemembe ért, oldalt rövidebb hátul is hosszabb de arányosan... meg normálisan... kicsit hullámos volt ami nem tetszett, úgyh vasaltam... ez volt kb fél évig... aztán elkezdtek jönni az emósok meg ezeka köcsög összevissza egyszerre rövid máshol emg hosszú felálló meg lelapuló hajak... és akkor elkezdtem szépen lassan lejjebb venni a hajamból:)

Most ott tartok, hogy én nyírom mindenhol magamnak géppel, de az izlés megmaradt, felül, hátul kicsit hosszabb oldalt kicsit rövidebb...

szüleim régen nagyon nem díjazták a hosszú hajat, pedig tényleg tök szolíd volt... Mostmár nekem sem tetszenek a régi képek:P

Majd meglátod te is 2-3 év múlva hogy neked sem jó a punk:D

Főleg, interneted van... vasárnap este otthon vagy... szüleid beleszólnak az életedbe... nem vagy trú punk, így mindenki kiröhög... az igazi punk azért mert nem vagy trú, a normális meg mert úőgy nézel ki mint egy p*cs ( már bocs:P)

És örülj neki, hogy nem vagy csöves kéregető lejmoló semmirekellő társadalom szégyene!

19/f

2010. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 BeerHunter ***** válasza:
100%

Punk vagy lassan már fél éve? Húha. Szerintem térjünk erre vissza egy fél év múlva.

Fogadtasd el velük, hogy most kicsit hülye vagy, de majd elmúlik.

2010. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Félreértettétek. :p

Előtte rocker voltam,nem divatból vagyok ez.Megtetszett.

Nem azt mondtam,hogy beleszólnak,hanem hogy fogadják el,hogy ilyen vagyok és kész.

2010. aug. 9. 00:31
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

1. válasz


Gondolom ez visszavezethető arra, mikor nem akartad felvenni a kisdobos ruhát, de apád addig vert amig nem virítottál benne. Neveltetése szerencsére nem vész kárba, fa**fejség nem öröklődik, de nevelhető.

2010. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni kell velük,hogy kinek a pap ,kinek a papné.

Akkor is az ő gyerekük van,hogy ha b'zi vagy is.

Ha meg nem fogadnak el akkor meg nem igazi szülők,

2010. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
hát tudod, egy igazi punk pont hogy tenne rá magasról mit szólnak otthon,ha egyáltalán hazajár. Ha elüt az elképzelésetek és nyugodtan lehiggadva nem tudjátok megbeszélni a dolgot, nem értik meg hogy neked ez jó, akkor hagyd az egészet, majd megszokják! úgysem tudnak mit csinálni,nem? kirakni nem fognak, kérdezd meg,hogy mégis mikor próbálkozz ilyenekkel,majd 40évesen? be kell lássák hogy ez most bőven belefér. nézzenek szét az utcán,jobb lenne ha rózsaszín feszülős ingben járnál vagymi?:D ...érted:P
2010. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Figy..nem divatból vagyok punk,és azért vagyok itthon vasárnap este,mert nincsenek igazán hozzám hasonló emberek a környéken,csak ilyen discos g*cik.Nem hagyom,hogy beleszóljanak,csak nem szeretném megbántani őket,ha a többi dolgot le is sz*rom,meg lázadok,a szüleimmel azért tisztelettel bánok.

2010. aug. 9. 00:57
 9/26 anonim ***** válasza:
szerintem a szüleidnek ezt alapból el kéne fogadniuk..
2010. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
47%

Vááá bírome zt... 16 évPunk osztja a DISCOS G*CIKET...

EMBER! 16 évesen hova mész be? milyen rendezvényre? Discoban életedben ne voltál mert a normálisabb 18+os... Koncerten se gondolom... Esetleg Motoros találkozón este 8-ig édesapádékkal... Én voltam az összesen, szeretem mindet, de nem értem miért kell úgy öltözködni mint az elszánt vkik akiknek ez az életük?!

Ahogy elöttem is mondták, fogadják el a szüleid, és te is, hgy most egy kicsit hülye vagy...

Nekem van trú punk ismerősöm... tudod mit csinál? kéreget... a kukából kiszedi a cikket amin még van 3 slukk a szűrőig... állandóan kannásbort iszik büdös tróger g*ci... ja és sokan melegek is... nemcsodálom, ahogy kinéznek a punk lányok: DDD

19/f

2010. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!