Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel hogy felnőttem?

Figyelt kérdés
10hónapja van barátom,most fogok érettségizni,ezért addig nem mehetek fel,az jogos.de ha mennék is valahova ntok mert szinte ketrecben élek..és szeretném ha mehetnék a barátomhoz,és ne csak ő jöjjön.anyám szt n csinálok, smit igaz egész héten én takarítok..és akk a hétvége se jár nekem..kissé gyöpösek!segítsetek:(
2008. jún. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg felnőtt módra viselkedni: pl. rendesen szerezd meg az érettségit. Utána ők is másképp néznek majd.


Ők mikor ismerkedtek meg?

2008. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt egy hasonló kérdés, egy korodbeli lány írta le ugyanezt a helyzetet! Szerintem keresd meg e kérdését, nagyon jó válaszok mentek rá! :)
2008. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk hasonló helyzetben, nem tudm mennyire nyugtat...Nekem 9 hónapja van bárátom, 18 leszek az ősszel, sokszor mégis úgy kezelnek mint egy dedós emberkét, este 9 kor itthomn, legtöbbszőr hétvégén is, anny kivételell h én mehetek a barátomhoz...nem tudom mit lehet csinálni én próbáltam szépen, póbáltam haraggal, azt hiszem az első változat volt ami bejött, h szépen elmondtam aszüleimnek (inkább anyukámnak) hogy azért ne kezeljjenek úhgy mint egy első osztályost, mert nem vagyok az, aztán elmondtam h a "kicsi köcsögök" akkor indulnak el otthonról, mikorra nekem már haza kell érnem...és én nem vagyok akkora...tisztelem h 12-13-14 évesen nem engedtek akárhova, mert az lettem aki vagyok, viszont mostmár kicsit elkéne engedjék a kezem...szerintem ha hasonlókat mondassz akkor rájönnek a dolgokra, de csak szépen és nyugodtan!!! amúgy is érettségizel, Te jobb helyzetben avgy mint én:) fel a fejjel, bátorság és lépj elő
2008. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)ők 20éve vannak együtt...

de apám szinte cselédként tart minket..hozd ezt hozd azt...

anyám meg levan ha nem segítek...psze...azért én takarítok m1..nyugtatni n nyugtat:)d n akarok ebbe is beletörődni...nah m1,leg a bartáom maradjon nekem:)

2008. jún. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!