Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szep ez a youtuber lany?

Szep ez a youtuber lany?

Figyelt kérdés

Cloefromthewoods/Kovács Dorottya

Szerintetek szep? 10/? Velemeny rola?

Aki esetleg nem tudna ki az, linkelek par kepet:

[link]


[link]


[link]



Számomra rettentő csunya, a szemoldoke nem egyforma, es emiatt olyan mintha beteg, eldeformalt feje lenne.


2020. okt. 22. 02:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Mielőtt még mindenki kötöszködik, írnám hogy ő egy édesanya. :)
2020. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Egy szoval nem az alakját kritizáltam, egyszeruen csunya a feje, mintha beteg lenne. Erre pedig a szülés nem volt hatással, es elotte is igy nézett ki. Irritáló.
2020. okt. 26. 16:36
 13/15 anonim válasza:
89%

#11

Anyává válni nem egy kirívóan nehéz feladat... ettől nem lesz több/jobb/felmentve bármi alól. Én a külsejét nem kritizálom senkinek, mert nem ő választotta, de belül teljesen üres

2020. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
27%
13# Miért lenne "teljesen üres"? 😔 Ismered talán? Vagy csak azért, mert olyan tartalmakat gyárt amik téged nem érdekelnek? Komolyan nem értem miért bántjátok.
2020. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
68%
#14 Bocsi korrigálok, a feje teljesen üres! 😃 Lehet ettől mézes-mázas cukibogyóka, de az, hogy buta teljesen egyértelmű... és nem is a saját videójából jön le főleg, hanem a kollabokból.
2020. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!