Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha már eleve vonzódsz valakihe...

Ha már eleve vonzódsz valakihez sokat dob egy szép szemszín ha a szemedbe néz?

Figyelt kérdés
Nyilván ízlés kérdése kinek mi az ideálja, nekem a karamell barna. Mennyire tudja a hatást fokozni ha a kiszemelt pl a szép kék szemeivel a szemedbe néz? Van utána olyan gondolat hogy úristen mennyire szép ez a szín?

2020. nov. 1. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kulonosebben, nem erdekel maga a szemszin, ha valakihez vonzodok es ramnez, akkor maga a tekintet az, ami izgat, tok mindegy, milyen szinu a szeme. Nincs preferenciam, mindenfele szemszinu ember bejott mar.

(Max a nagyon sotet barna, ami majdnem fekete mar, az nem szokott tetszeni.)

2020. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Sok ember olvasatában miért csak a kék szem számít szépnek.

Egyik ismerősömet fel tudtam volna képelni, amikor fennen hangoztatta, hogy “büszke arra, hogy kék szeme van, nem UNALMAS barna”.

Az ilyen emberek tulajdonképpen rasszisták. Mert egy sötétebb szemű rassz sajátosságait alacsonyítja le vele.

Soha nem aszerint választanék párt, hogy kizárólag a szemére, hajára, vagy a bőrtónusára gúvasztom a tekintetem. Ugyanis minden az összképen, a kisugárzáson múlik. Amikor konkrétan nem is tudod megmagyarázni, hogy miért tetszik. Tetszett már nagyon sötét szemű, latin, és világos szemű, skandináv típusú pasi is.

2020. nov. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kék az ideálom, az enyém zöldes barna, valszeg pont ezért, mert más mint az enyém.

De ha szerelmes vagyok, akkor az övé lesz a legszebb szín. Egyszer voltam szerelmes, barna szeme volt a fiúnak, odáig meg vissza voltam érte.

Sok embernek van szemszín preferenciája, de úgyis felülírja az, ha tényleg tetszik a másik.

2020. nov. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, mindenkinek ízlés kérdése mit tart vonzónak, a kék szem egy példa volt. Nem ez volt kérdés lényege
2020. nov. 2. 08:35
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
A személyes preferencia miért lenne rasszizmus? Ha a hajszínről kérdezik a nőket,általában itt szőkék akarnának lenni,és ez azért van,mert az a ritkább fenotípus... a barna a leggyakoribb szem és hajszín,teljesen érthető,ha az emberek nem azt választanák maguknak...mindenki "különleges" szeretne lenni.
2020. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig az emberek nagyobbik része nem vonzódik a különlegeshez, ritkához, hanem megszólalásig a saját anyjához/apjához, testvéreihez, illetve azokhoz hasonlót keres, akik között felnőtt, szocializálódott. Akkor is ha történetesen abból egymilliárd veszi körül.


"sokat dob"-e?

Utólag már semmit, ugyanis az illető kinézete az első másodpercben már végigfutott bennem, mikor elkeztem hozzá vonzódni. Talán pont azért. El se kezdenék vonzódni hozzá, ha valami nem tetszene rajta. Alkat-arc-szem-haj első másodperc alatt megvan minden egyes szembejövőnél. Már legalábbis aki nem a hülye telefonját bújja, hanem észreveszi az embereket.

2020. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!