Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szeded le könnyen a...

Hogy szeded le könnyen a festéket a lábujjkörmödről? Van valami praktikátok?

Figyelt kérdés
nekem sokkal nehezebb mint az ujjaimon leszedni, főleg ha sötét festékkel van ki kenve.
2010. aug. 10. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

a lakk az lakk, ugyanúgy le kell jönnie a lábujjadról ahogy bárhonnan máshonnan is. pl. acetonos körömlakklemosóval

(na de lábujjkörmöt festeni? ráadásul sötétre? de sok mostanság az ízlésficamos nő)

2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 1Roberto1 ***** válasza:
Egyszerü a válasz:) Nitro Higito leszedi csak ne legyen seb a közelben mert csip :))):D
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átitatsz egy vattakorongot körömlakklemosóval (ami lehetőleg aceonmentes) majd a körmödre szorítod, rajta tartod pár másodpercig és lehúzod. Lehet máshogy lakkot leszedni? :)
2010. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 1Roberto1 ***** válasza:
végülis : ) az is jo megoldás
2010. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én értem mi a problémád, nekem is nehezebb rádásul hideg ráz attól ha az acetonos vattakoronggal piszkálom alábujjam:D:D

én azt szoktam csinálni, hogy rákenek vmi lakkból még pár réteget, megszárad, és le tudom szedni szinte egybe az egészet mert vastag a réteg. A maradékot meg tényleg lemosoval lehet letörölgetni.

2010. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor lehet csak nekem van furcsa körmöm, vagy rossz minőségű a lakkom, azért köszi. és én a sötét körömlakkokat szeretem nem a rikítókat, a kezemet nem szoktam kenni.
2010. aug. 10. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Vésővel kapard le. :D Csak vicc volt. :D


Ne kezd el lekapargatni, mert leszeded a körmöd felső rétegét! Én acetonmentes körömlakklemosóval szoktam. Mondjuk igen, nem szoktam sötétre a lábamon a körmöm, a kezemen igen. És néha 2x vagy 3x kell vattakorongot cserélni. :D

2010. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nehezebben jön le onnan, nem tudom miért, pedig nem olcsó, gagyi körömlakkokat használok... a praktikám meg az, hogy sokkal erősebben dörzsölöm, és valamikor lejön, sajnos ennyi :')
2010. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a baj azzal, hogy a lábujjkörmöt sötétre festi valaki? én bordót/sötétvöröset használok gyakran, és szerintem jól áll... amúgy szerintem is úgy szedd le, hogy rajta tartod a lemosós pamacsot egy kicsit.
2010. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. aug. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!