Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dolgozó nők, ti milyen táskát...

Dolgozó nők, ti milyen táskát hordtok magatokkal munkába?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdek az első munkaelyemen és szeretnék jó benyomást kelteni. Interjún sima queachua táska volt rajtam fekete színben, amiből van több szín is de minsig hordom akkor valamiért kényelmetlenül érzem magam. Pedig szeretem, mert viszonylag nagy és minden elfér meg kevés zipzára van ami jó nekem. De mégis zavar, hogy nagy és ilyen kirándulós táska. Van töb táskám is de ezeket hordom manapság. Van egy teljesen fehér és esztétikus kis hátizsákom amibe minden elfér ami kell és azzal is megvagyok, csak nem tudok dönteni mi passzolna a stílusomhoz. Szeretném ha pl. utcán meglát egy ismerős vagy valaki és felismerne a táskámról mondjuk vagy az öltözékemről. Sulis koroman szinte hetente váltottam táskát, mert nem tudtam dönteni melyik is lenne megfelelő és mindig kérdezték a többiek, még egy táska? Szóval ja szeretnék egy adott táskánál maradni, mert magam se tudom követni a stílusomat. Sőt ruházatomat se tudom eldönteni, sokszor vagyok fektetében, máskor farmeran. Viszont a fekete cucchoz nem menne a fehér táska, vagy igen? Dolgozó csajok nektek milyen táskátok van amit mindig hordtok és miket tároltok benne? :) 23L

2020. nov. 14. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen helyen fogsz dolgozni. Amikor mentem előző munkahelyemre interjúra akkor viszonylag elegánsan felöltöztem de már pánikoltam, hogy úristen most cserélhetem le a ruhatáram mivel hogy én farmer pulcsis csaj vagyok. De aztán első nap amikor kezdtem kiderült, hogy csak a HR-esek meg a felső vezetők nyalják ki magukat valamennyire és meg lettem nyugtatva, hogy simán járhatok a megszokott ruháimban. Uccsó kérdésedre a válasz: Adidas és Nike hátizsákkal járok, pénztárca, zsepi, ajakápoló, fülhallgató, toll, telefon, esernyő, kulcs, víz van a táskámban általában.
2020. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos sima gépeknéló. Ott adnak ruhát, maszkotstb szóval nekem csak az apróságokat kell vinnem :) az belefér végülis a fehérbe.
2020. nov. 14. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy milyen táskát viszel senki nem fogja nézni.
2020. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.azért szokták néha nézni :) tapasztalat!
2020. nov. 14. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hátizsákot hordok
2020. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én irodában dolgozok, elegáns táskákkal járok, ilyen-olyan formában és méretben. Nekem a stílusom is olyan viszont. Szeretek kiöltözni és divatosan járni.

És egyébként valóban a kutya se nézi, hogy milyen táskát hordasz. Ha megnézik azt se úgy, hogy munkába milyen táskával jársz, hanem, hogy te magad milyen ízléssel és stílussal vagy ellátva ;)

2020. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
végülis eldöntöttem, a fehér táskámat fogom hordani :D. az sokkal esztétikusabb és megfelelő a mérete. Meg belefér minden amit naponta hordok magammal :)
2020. nov. 14. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyobb méretű táskát hordanék, de olyat, aminek több zsebe van, hogy rendet tudjak tartani benne. Attól lesz rossz a benyomás rólad, ha rendetlenség van a táskádban, ha nem találsz benne dolgokat, csak kotorászol. És passzoljon az öltözékedhez, a cipődhöz.
2020. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Mármint színben passzoljon. Olyan színű táskát vegyél, például olívzöldet, ami szinte mindenhez jó, persze nem alkalmi, ahhoz más kell.
2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
és bőrtáskát vegyél. Vagy vászonból lévőt, de műbőrt semmiképpen, az nagyon snassz.
2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!