Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok! Ti mennyire...

16-18 éves lányok! Ti mennyire vagytok magatokkal elégedettek?

Figyelt kérdés
Csak egy kíváncsi 16/L vagyok :))
2013. aug. 8. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aligha..hiába kapom a pozitívat,a legkevesebb negatív is bennem marad elég mélyen.
2013. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként,főleg külsőre lettem volna kiváncsi,de a belsőről is írhattok.


:) Elsőnek már ment is a zöld.

2013. aug. 8. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten, mivel körte alkattal áldott meg a sors, így kicsi a mellem, és széles a csípőm, így hiába vagyok 44 kiló, nincsenek pálcikalábaim, szóval muszáj leszek lemenni 40-re. 12 éves korom óta folyamatosan súlytartó diétán vagyok, ami csökkent az életminőségemen, mert egyébként baromira imádok enni, de azért, hogy ne hízzak, kénytelen vagyok állandóan figyelni az étrendemre, ami karácsonykor és nyáron szörnyen lelombozó, hogy amíg a barátom ette mellettem a lángosát a strandon, addig én elővettem a táskámból a tonhal salátámat. Tulajdonképpen annyira nem is zavarna a szerencsétlen alkatom, ha mellette nem kéne még szenvednem is érte. Így olyan, mintha hármas dolgozatért tanulnám magam halálra, vagy nem is tudom. De nagyon fáj a szívem, amikor vékony lábú, nagy mellű lányokat látok, miközben tudom, hogy én sosem lehetek olyan, néha nem vehetek majd fel kivágott felsőket, nem lehetek úgy igazán szexi..és ez néha nagyon fáj.

A másik a magasságom, nem szeretek alacsony lenni, 160 cm vagyok, de legalább öt centivel többnek is szörnyen örülnék.

Bár gyűlölöm, hogy ilyen hálátlan vagyok, mert legalább az arcom az tényleg szép, azt nagyon szeretem, szóval inkább örülnöm kéne ennek, ahelyett, hogy a testem miatt szomorkodom.

Na, jó volt ezt kiírni magamból, mert erről még senkinek nem beszéltem, nem szeretném felhívni a figyelmet a hibáimra. : )

16/L

2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszek magamnak, de a pasiknak igen...és nem értem miért, de igyekszem pozitívan hozzáállni, és örülni neki, nem pedig negatívan nekik esni, hogy de ez nem igaz meg mit tudom én...

Bár majdnem mindent megváltoztatnék magamon, már megszoktam, hogy ilyen vagyok...a természet ennyit adott, hát ennyit adott...

Pl mellem sincs...ami egy 18 éves lánynál milyen már?...Viszont van kisugárzásom...állítólag...szóval amin tudok változtatok (smink hajfestés sport előnyös öltözködés stb), amin nem azzal nem foglalkozok...a boldog élet titka, és a szépség is belülről fakad szerintem, és az igazi érték nem a felszínen van...

Hát szörnyen közhelyes lett, de így tudom magam csak elfogadni, hogyha eszerint gondolkodom...

18/L

2013. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elégedett vagyok magammal. Hát ki fogadjon el olyannak amilyennek vagyok ha nem én? :P

De fiúktól is ezt kapom vissza

2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
16L voltam :)
2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:)) Köszi szépen a válaszokat.

Mindenkinek ment a zöld.


Csak hogy magamról is írjak valamit,én egyszer elégedett vagyok,egyszer nem.

A képeimet nézve is,meg egyébként.


Nálam sokat számít hogy milyen ruha van rajtam.

2013. aug. 8. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem igazán... Nekem rosszul jött a kamaszkor, mert sajnos inkább negatív irányba változok.... Eddig aranyszőke voltam ( természetes) , de ez kb 4 éve átváltozott egy szürke, borzasztó szőkésbarnás színre. 14 évesen befestettem szőkére, de nagyon törik tőle a hajam, bármit is teszek.... Jelenleg hennát akarok kipróbálni:-)

A bőröm nagyon mitesszeres és a sok nyomkodástól heges is ( zárt, fehér mitesszerek)

Alkatilag nem vagyok szerencsés, vastagok a lábaim, hiába a helyes étkezés& sport...

Persze nem mondom, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb, mert az arcom sminkelhető, de átlagos, illetve vékony a derekam, így legtöbbször ezt hangsúlyozom. A közelgő hajfestésem remélem meghozza a kívánt eredményt, mert ez sokat dob a külsőmön:-)

2013. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!