Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire kell felkészülni, illetve...

Mire kell felkészülni, illetve mik a hátrányai a szemöldök és ajak piercingnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a szám aljára két karikás piercinget, azt hiszem sneakbites a neve, (mindig elfelejtem ezeknek az elhelyezéseknek a nevét, elnézést) illetve pc-t még szúratnék a bal szemöldökömbe, érdekelne milyen hátrányai lennének, illetve mire kéne majd felkészülnöm?

18/l



2020. nov. 20. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szemöldökömben van. Volt a dzámban is. A szenöldök él mindenképp figyelj oda a 'hirtelen' mozdulatokra. Pl mikor leveszed a felsőt, arcot mosol. (Én elég sokszor beleakadtam és be is gyulladt akkor) Illetve egy darabig víznek sem szabad érnie.

Száj piercingnél szerintem nincs különösebb probléma. Az elején megdagadhat de az le is megy kis idő múlva. Szerintem érdemes gyógyulás után rövid dzárra cserélni, mosolygásnál elég hülyén tud mutatni ahogy kiáll.

Fájni egyik sem fáj amikor szúrják.

2020. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*számban, szemöldöknél,szárra
2020. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szemöldökömben és számban is volt

A szemöldököm nagyon hamar gyógyult egyszer sem gyulladt be még ugy se hogy folyton játszottam vele és beakadtam dolgokba

Féltem tőle mert azt írják róla mindenhol hogy kilökőfik,felületi pc,könnyen kiszakad de szerintem ez is emberfüggő

A számban amikor szurattam 1 hétig bébikaján éltem nem tudtam enni és fájt is

Több mint 1 hónap volt mire nem fájt és nem volt érzékeny

Viszont letolta az inyemet sajnos így kivettem pedig azzal is sokat játszottam imádtam

Szerintem nagyon ember függő de azt biztosra mondom hogy ha talpas ékszer van a szádban azzal bizony meg kell tanulni újra enni

A szemöldökre meg csak oda kell figyelni de ha megszokod ritkulni fognak a beakadásos balesetek is

2020. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én arra figyelnék, hogy már qrvára nem divat :D
2020. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is látom hogy a szépség és divat kategóriában van a kérdés, de valahogy mégsem azért akarom át lyukasztatni az arcom hogy divatos legyek, tudom, furán hangzik de tényleg. :)
2020. nov. 21. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Istenem de utálom a divatmajmokat 3 voltam
2020. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én se vagyok oda érte, ezért írtam hogy nem divatból akarom át lyukasztani, hanem azért mert én szeretnék egyet...
2020. nov. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!