Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lassan 2 honapos es rendesen...

Lassan 2 honapos es rendesen fertotlenitem es odafigyelek ra. Miert ilyen az industrialom?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 25. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ennél a fajtánál gyakori. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is ilyen volt, és a végén le kellett műteni a vadhúst. Szerintem mindenképp mutasd meg egy bőrgyógyásznak.
2020. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ReGina... ***** válasza:
100%

Próbáld meg kezelni hidrogén peroxiddal.

Nekem a helixemen segített.

Ha 1-2 hét múlva sem javul, lehett jobb ha kiveszed.

Talán ez irritáció miatt is kialakulhat. (Angolul úgy mondják irritation bump)

Ha esetleg nem titán vagy orvosi fém a pc. azt mindenképp cseréid ki.

A hossza nekem ezen a képen jónak tűnik, az is okozhatja ha rövid ez ékszer, vagy túl hosszú.

Lehet csak nem teljesen megfelelően szúrtak, és az a pici kis szögbeli eltérés, az egyenes pc miatt, zavarja a lyukat. Állandóan nyomás alatt van.

Esetleg még azt tudom tanácsolni, hogy vedd ki és tegyél bele 2 különböző egyenes szárú pc.t amíg helyre nem áll, vagy míg véglegesen meg nem gyógyul. Néhány helyen szokták így is alapból csinálni, nem kezdő ékszerként bele tenni az industrialt.

Lehet nincs megfelelően kezelve, vagy esetleg bele kaptál megsértetted.

Remélem tudtam segíteni, álltalában ezek az okok.

21/L

2020. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez vadhús. Nekem testvéremnek volt, szerintem függ attól, hogy ivel fertőtleníted, én nagyon ajánlom az Octeniseptet, 1-2 hét alatt helyrejön, ha minden nap lefújod vele. Illetve azért kiszoktad venni a pc-t fertőtleníteni? Csak mert az ékszeren maradnak a "sejtecskék" (azt hiszem) és azok elméletileg fokozzák a vadhús kialakulását (olvastam valahl, csak nem emlékszem pontosan a kifejezésére).
2020. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem octeniseptet es sokkal szebb lett lement a kis puffadas, koszonom szepen a segitseget😊
2020. dec. 1. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha esteleg meg ottvan vegyél

Ra 70%alkoholt leszaritja de vigyazz mert elege kiszaradhat.

2020. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 eddig is azzal csinaltam de nem nagyon ert valamit, a borom is kiszaradt tole. Most az octenisept - tol sokkal jobb.
2020. dec. 6. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ohh ertem nkm forditva volt
2020. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!