Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami baj lehet? 4honapos...

Valami baj lehet? 4honapos indrustrial pc, mivel kezeljem vagy micsinaljak hogy begyogyuljon?

Figyelt kérdés
Tudom akar fel ev/1 év is lehet de én felek hogy akkor sem fog.. ám 1nott ra vadhus azt 70%alkoholal kezeltem alapjaraton oceteniseptel kezelem.

2020. dec. 6. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pl allergiás vagy a fémre akkor lehet soha nem fog...



Nekem is ki kellett vetetni.

2020. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy allergiás vagyok e ra..?
2020. dec. 6. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Irritáció, viszketés
2020. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem viszket
2020. dec. 7. 01:09
 5/5 anonim válasza:
Szia:) Én is nagyon nagyon sokat szenvedtem az industriálal és most kivettem sajnos, de nem amiatt hogy nem gyógyult be, nekem teljesen begyógyult! Én nyáron csináltattam és annyira szerettem első két hétben semmi probléma nem volt, aztán elkezdett begyulladni szépen...kentem tetránnal nekem ez csak ártott...aztán nekem már minden oldalán ilyen csomók nőttek ki és rettentően be volt gyulladva...kezeltem teafaolajjal ez rengeteget segített leszedte az összes gumót...de a gyulladás olyannyira nem akart elmúlni, hogy orvoshoz kellett vele mennem és antibiotikumot szedtem nekem 6 hónap telt el és teljesen begyógyult...szerintem megéri rá várni meg kezelni, biztos hogy be fog gyógyulni csak türelem :)
2020. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!