Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek aszimmetrikus...

Ha valakinek aszimmetrikus arca van, az nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

Amikor valaki fényképet, videót készít rólam, egyből észreveszem, hogy az egész fejem félre van. Tudom, nincs olyan arc ami teljesen szimmetrikus lenne, de az enyém borzalmas, főleg az állkapcsom miatt.

Az egyik oldalon szélesebb, a másokon nem. És egyáltalán nem kicsi az eltérés.

Az orrnyergem is iszonyat ferde...

Állítólag ezt eddig még csak én vettem magamon észre.



2020. dec. 9. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavaró
Nem zavaró
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, sokan érezzük úgy, hogy borzalmasan asszimetrikus az arcunk...

De valószínűleg mindenki jobban keresi ezt a "hibát" önmagában, mimt másokban. Ezért veszed csak te észre magadon.

2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon durván asszimmetrikus. Folyamatosan aggódok miatta, azt hittem senkinek nem fogok így kelleni, de mégis van párkapcsolatom.

Bradley Coopernek az egyik szeme sokkal lejjebb van mint a másik, mégis odavannak érte a nők. Nádai Anikónak is sokkal szélesebb az álkapcsa az egyik oldalon ha megfigyeled, de mégis gyönyörű.

32N

2020. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy ezzel egyedül, én annyira nem vagyok megelégedve magammal, hogy reggelente háttal állva a tükörnek fésülködöm.
2020. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak magunkon vesszük észre ennyire az asszimetriát - kivéve ugye nagyon kiugró esetekben, pl. Ryan Gosling. Képen azért feltűnőbb neked, mert az ugye nem tükröz, tehát úgy látod magad, ahogyan mások látnak, nem pedig úgy, mint a tükörben. És mivel a tükörképedhez vagy szokva, így neked a másik verzió szokatlan, persze, hogy minden kis apró eltérés feltűnik.

Viszont a többiek mindig úgy látnak, ahogy a fotón nézel ki, nekik az a megszokott, így fel sem tűnnek nekik ilyesmik.

Remélem érthetően fogalmaztam meg, én akkor jöttem rá erre, mikor egy barátnőm, akiről azt hittem tök szimmetrikus az arca, belenézett mellettem a tükörbe és láttam a tükörképét. Egyik szemöldöke feljebb volt, egyik szeme kicsit nagyobb, szája is ferde, de mikor normálisan látom ezek egyáltalán nem tűnnek fel, csak mikor úgy láttam őt, ahogy ő látja magát a tükörben, mert nekem meg ez a szokatlan. :) Ha ez így érthető.

2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!