Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire foglalk...

Fiúk! Titeket mennyire foglalkoztat a külsőtök?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire foglalkoztat benneteket hogy egy nő milyen vonzónak lát titeket?

2020. dec. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel soha nem volt gondom, mert nagyon hamar tudatosították bennem a lányok, hogy nem vagyok vonzó és volt/van annyi önkritikám, hogy tudjam, igaz. Szóval a külsőmmel soha nem értem el semmit.
2020. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat, de azért nincsenek álmatlan éjszakáim miatta :)
2020. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kb annyira hogy ha megyek valahova akkor ne csak a lányok hanem maguk az emberek ne azt gondolják rólam hogy igénytelen vagyok... ettől függetlenül van annyi önbizalmam és merészségem hogy el menjek bevásárolni full kocos fejjel... ":D

a személyi higiéniám az alapból más mert mindig ügyelek arra hogy tiszta jó illatú legyek... egyrészt ezért sok dicséretet is kaptam de nem ezért csinálom hanem azért mert nem vagyok igénytelen!

2020. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!