Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire szép ez...

Szerintetek mennyire szép ez a nő? Egy 10-es skálán hanyas?

Figyelt kérdés

Egy török sorozatban (Álmodozó) szerepel.

https://www.youtube.com/watch?v=GLbgmGxWhIs

A videóban 4:09-nél és 4:46-nál elég jól látszik az arca.



Nem akkora sztár, mint más török színészek (szerintem), de érdekelne, hogy ti mennyire látjátok szépnek.

Szerintetek átlagosan szép, vagy kimagaslóan szép?

Inkább csak szép, vagy szexi is? (A kettő nem mindig ugyanaz szerintem)


Van egy ismerősöm, aki hasonlít hozzá, legalábbis az arca és én őt is meg ezt a színésznőt is elég szépnek látom. A színésznők közül valahogy azokat jegyzem meg legjobban, akik hasonló arccal rendelkeznek.

Nem vagyok beléjük szerelmes (lány vagyok és nem úgy nézek rájuk) de mégis felkeltik a figyelmem.


Szerintem azok a legszebb nők, akiknek ilyen vonásaik vannak, valahogy olyan kifinomultak. Nem elegánsak, de mégis olyan szimmetrikusak, beleolvadnak az arcukba. Legalábbis én így látom, de nem tudnám jobban megfogalmazni.


Érdekel, hogy az ilyesmi arcú nőket más is olyan szépnek látja, vagy csak nekem tűnik olyan kiemelkedőnek?

Ha szép szerinted, akkor konkrétan miért?



2020. dec. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem átlagos.


Lányként nekem is van olyan arc forma, ami bejön (mint Handa Ercel: [link] vagy Nina Dobrev: [link] )

2020. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Harmat gyenge 3
2020. dec. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Wow, tényleg szép.
2020. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik nőre gondoltál (mert kettő volt), de mindkettő gyönyörű.
2020. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom Demet Özdemir -e de nekem ő nagyon is szimpi,szép
2020. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!