Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok egy ilyen sovány, de...

Lányok egy ilyen sovány, de nagyhasú fiúról mit gondoltok? Kép!

Figyelt kérdés

ez a kép



[link]



2020. dec. 26. 21:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Sovány a karja és a lábai, úgy értettem
2020. dec. 27. 10:35
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Az se sovány. Átlagos, de inkább átlag feletti.
2020. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

A karom és a lábam elég sovány, tehát nem vagyok olyan mackós, mint ezen a képen a fiú


[link]


neki széles háta, erős karjai és mellizma is van

2020. dec. 27. 14:14
 24/31 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz ilyen !



Amit írtam azt meg fogadod sima ügy lesz 17 es válaszoló vagyok

Az első 2 hónapba magadra se ismernél olyan nagy változás lennél magadnak, de már az első 14 napban észre vennéd és jobban éreznéd magad

2020. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%

Ezt hívják skinny-fat testalkatnak vékony csontozatu ember elhizik ebből lesz ez🤮

Tipp polokbol nagyon bőt hordj mert ha a polok is olyan feszesek mint a gatyád( légyszi égesd el)akkor nagyon ki emeli a hasad

2020. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak megbántani, de ez egy egészen amorf látvány. 🤢
2020. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
55%
Szerintem elég kevés olyan lány van, akinek ez tetszik... Én nem szeretem a vékonysagot, sőt a teljesen lapos has sem "elvárás", de főleg az első képen egy olyan srác van, aki úgy néz ki, mint aki soha nem sportolt. Az elhanyagolt test nem túl vonzó, ellenben a sportosság nagyon!
2021. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%

27-es! Férfi vagyok,nem sportolok, ez nem azt jelenti hogy "elhanyagolt" a test! A mai baszott nagy elvárás, hogy külsőségekre adunk és ha valaki nem sportol az már "elhanyagolja" magát🙄

Nagyon rossz irányba halad a világ!

Az emberi értékekről egyeseknek fogalmuk sincs...

2021. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
39%

27-es vagyok. Természetesen nem feltétlen következik belőle, ettől még lehet az illető igényes. Mégis vonzóbb a másik nem nagyrészének számára, ha a másik sportos. Az 1-esnek viszont éppen ez tetszik. Nekem viszont az első képen az izmok elhanyagoltsága tükröződött.

Ezer és egy ok van, amiért valaki nem sportol - vagy a mozgás ellenére sem látszik rajta, - és ugyanennyi, amiért sportol, de messze nem a külső a legfontosabb!

2021. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29- ez korrekt(ebb) válasz volt!

"28vagyok"

2021. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!