Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendkívülien molett hölgyek,mi...

Rendkívülien molett hölgyek,mivel tud egy férfi meggyőzni benneteket,hogy szépek és vonzóak vagytok számára?

Figyelt kérdés

Tudom,aki nem elégedett magával,nehezen hiszi el,hogy más szépnek látja.

Pedig van ilyen......



2021. jan. 11. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
megnyugtatlak, mindenkinek van fétise. Csak ez ilyen negatív jelentést kapott. Mi a fétis? Magyarán a "milyen lányok tetszenek" kérdésre a válasz.
2021. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Attól még nem fétises vki, hogy egy bizonyos testtípus jön be. Amikor már nagyon tolja azt, hify hú, de gyönyörű a nagy has, meg folyton a nő hasát, hájhurkáit markolászná, és már betegesen módon közelítene, az zavarna. Meg az, ha érzem azt, hogy ha leadok vmiért 5-10 kilót, akor egészségügyi okokból, már mennék a levesbe.
2021. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A szívemből beszélsz! Köszönöm!
2021. jan. 11. 12:15
 14/17 A kérdező kommentje:
A 11-es válaszolónak írtam előbb!
2021. jan. 11. 12:16
 15/17 anonim ***** válasza:

12 ezt fordítva tapasztaltam.

Leányzó husis volt, kicsit fogyott. Kijelentette, hogy már sokkal több pasi nézi meg az utcán, ezért én mehetek, ahová akarok.

2021. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: én sem azt mondtam, hogy a nők között nincs ilyen felszínes. Na, az ilyeneket kell megpróbálni elkerülni.

Amúgy sajnos a kövérekre gerjedők között több a fétises. Azért extrém módon fogyasztó férfiak arányaiban kevesebben vannak, mint a "feederek", akik még tömnék a nőt, mint a libát, mert az a jó, abba sem gondolva bele, hogy egy bizonyos mérték felett már effektíve egészségtelen a túlsúly (én pl. most nem vagyok extrém molett, de amikor 157 centihez 105 kiló voltam, már szédültem, kiköptem a belem, ha fel kellett mennem 3 emeletet... na már most, aki mondjuk 150-200 kilós, az menni alig tud kb. Volt ilyen munkatársam, 36 évesen meg is halt szívrohamban).

2021. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Hányszor rakod ki ezt a kérdést? Unalmas vagy gyerek

2021. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!