Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szólnátok lányok, nők, ha...

Mit szólnátok lányok, nők, ha a párotok, aki férfi teljesen le akarná szőrteleníteni a testét?

Figyelt kérdés
a válaszokra időnként fogok reagálni.
2021. jan. 22. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Ez vonatkozik a Hajrá, szemöldöre és arcszőrzetre is vagy csak a test többi részêre?

Úgy amúgy szíve joga, nem szoktam beleszólni, hogy pl milyen frizurája legyen, hogyan igazítsa a szakállát, hol szőrtelenígsen, mert az ő teste, neki kell komfortosan éreznie magát vele. Meg nekem mindenhogy tökéletes (tudom, hogy klisés, de évek után is tinilányosan rajongok érte na).

2021. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Nem örülnék neki, ha csak nem élsportoló ( pl.triatlonista) mert akkor előny.

Szeretem rajta a szőrt.

2021. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Metionin ***** válasza:
68%
Az ő teste, ha neki úgy jobb akkor csinálja. Nem zavarna.
2021. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Akinek nem tetszene attól megkérdezném, hogy ő már volt olyan szőrös mint egy pasi?

Mert gondolom igen, ugyanis csak akkor tud szőr melleti kommentet adni ha tud különbséget tenni a két érzés között.

Ha nekem férfiként a csupasz bőr jön be az érzések miatt akkor had én döntsem el hogy akarok e a bőröm és a ruháim között egy gyapjú szigetelő réteget,ami rettentően zavaró és kényelmetlen.

És ne egy pihés kislány heppjeinek kelljen megfelelnem.

F.

2021. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Fura ez 14 es,mert én nagyon szőrös férfiként pont azt tapasztaltam,hogy a nők akarják,hogy szőrtelenítsek. Eddig legalábbis minden partnerem elvárta,igaz,rajtam nem kevés van.
2021. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Viszont itt a java része szőr párti.

A feleségem valósággal undorodik a szőrtől, mondván taszító a látványa és hasznát is elvesztette az őskor óta.

Mellesleg a bőrömet akarja simogatni és nem a bozontot.

Abszolút megértem és én is útálom magamon, epilálom az egész testem emiatt.

14-es voltam.

2021. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is,csak én gyantáztatok és a párom jelent be.Őt jobban zavarja mint engem.
2021. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyet tudok érteni vele! :)
2021. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A kar és láb szőr nélkül elégé ciki szerintem. Ez már nőies lenne elégé. Én az úszókat sem értem meg. Az olyan buz**is
2021. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19.

Sok nőt meg pont kar és lábszőrrel lehet látni.

Azok is olyan buz.sak.

2021. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!