Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki szépnek tartja magát?

Figyelt kérdés

én szépnek tartom magam, nem vagyok beképzelt, nem szoktam erről beszélni. csak ha tükröbe nézek tetszik amit látok és meg vagyok elégedve magammal, meg pl ha emberek dicsérnek sokan azt válaszolják rá hogy "ááá nem is igaz" de én csak szimplán megköszönöm, és ez is egy megerősítés nekem.


velem vagy a társadalommal van baj?



2021. jan. 24. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó neked! Szerintem jó, ha az ember tisztában van az adottságaival, és nem szégyen vállalni, hogy tudod magadról, hogy szép vagy.

Nekem minimum hetente ír valaki instagramon, hogy modellkedek-e, a fodrászom is mindig mondja, hogy azt kéne, de általános iskolában annyit bántottak a külsőmmel, hogy még mindig nem hiszem el, hogy szép vagyok. Szóval én irigyellek.

2021. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tok jo, ha valaki elégedett magával.
2021. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi gond azzal, hogy van egészséges önbizalmad és tetszik a kinézeted.:)

Sokkal jobb az ilyen emberek kisugárzása.

2021. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

ezt egészséges önbizalomnak hívják, nem összekeverendő a nagyképűséggel.

minél nagyobb és erősebb valakinek az önbizalma és a pozitív kisugárzása, annál vonzóbbnak látják mások.

2021. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elégedett vagyok magammal, amíg nem hangoztatod addig szerintem ezzel nincs baj. Az önbizalom csak jó hatással van a külsőre is.
2021. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Utálom aki elégedett magával.
2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!