Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk. Szerintetek mi a jobb....

Fiúk. Szerintetek mi a jobb. ha egy lány vékonyra szedi a szemöldökét, vastagra, vagy úgyhagyja ahogy van? (legutóbbi sztem undorító. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az arcfelépítéstől függ, mindenkinek más áll jól, van akinek vastagabb, van akinek vékonyabb. Érdemes elsőre kozmetikushoz menni vele, ő a megfelelő arányt könnyebben meglátja. Ritkán, de az is előfordul, hogy valakinek eleve vékonyabb, ívelt szemöldöke van, és nem kell hozzányúlni.
2010. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de a busa meg túl vastag nagyon undorító. de ha csak egy vékony csík van, az se valami szép, nincs kerete az arcnak. középút. legyen is, de ne sok. olyan 5-6, esetleg 7 mm. nekem pont jó szerintem, pár szál lóg ki alul.
2010. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik szebb? csak a szemöldököt nézd

[link]

2010. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jobboldali sokkal-sokkal jobb ^^
2010. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen termeszetes, de azert, nem oserdo.

19/L

2010. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem néz ki jól, el kell találni a "köztes állapotot" :)
2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé függ attól, hogy kinek mi áll jól!

Személy szerint én is inkább a vastag és vékony közti átmenetre szavazok.


16/L

2010. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ja és szerintem az a legcsúnyább, legalább is nekem nagyon nem tetszik, ha valaki legyantáztatja és valami tök hülye helyre odatetováltat vagy odarajzolja...

2010. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl. sose szedem, mert engem szép szemöldökkel áldott meg az ég :D nem vastag, nem vékony, az arcomhoz illik a formája, és nincsenek felesleges, kilógó szőrszálak sem... így is undorító, hogy nem szedem? :D
2010. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!