Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretitek ha egy lány erősebb...

Szeretitek ha egy lány erősebb csípőben és fenékben, vagy kis fenekű lányok jobb alakúak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A kerek csípő sokkal nőiesebb... persze azért nem kell túlzásba esni. Hallottam már fenék implantátumról is.... durva! :)
2010. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsi és formás..Az az igazi:)
2010. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kerek csípő, pici fenék.
2010. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha szép az arca, és olyan a természete ami nekem kell, a feneke már olymindegy, olyan rossz nem lehet ha már megtetszett :D
2010. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 juhlaci válasza:
0%
Egy lány ne legyen erős csípőben és fenékben! Akkor milyen a combja?Narancsbőrös?
2010. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen, nekem jobban tetszenek azok a lányok, akiken "van mit fogni", hogy az ismert szólással éljek. Persze azért nem kell túlzásba esni, nagy különbség van az "erősebb csipőben" és a "kövér" között.

A csontsoványság ideje már lejárt.

2010. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne mások válaszára hagyatkozz,neked kell tudnod,hogy mi az ami tetszik,mi az ami nem,nem az ideálokat kell bálványozni,ez vezet ahhoz,hogy sok nő átszabatja magát,holott nem lenne oka rá.
2010. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én az első lehetőségre szavazok :D

szeretem ha egy lány picit erősebb csipőben és fenékben :D

de ha az arca szép,és a természete is kedves,akkor nekem oly mindegy :D ígyis-úgyis elnyerte a tetszésemet :D

2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az összhatás a fontos, az illető kisugárzása.
2010. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!