Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercing? Szerintetek sem...

Orrpiercing? Szerintetek sem nőies?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szemezgetek az orrcimpába szúrt piercingekkel, de a közelebbi hozzátartozóim nagyon igyekeznek lebeszélni róla.

Szerintem tud nagyon nőies is lenni egy sima ezüst karika.

Nektek mi a véleményetek?


2021. febr. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik. A nőiesség nem egy orrpiercingen múlik :) És amúgy is, kiegészítő, ahogy írtad egy visszafogottam egyszerű az csodás! Ha tetszik csináltasd meg. Majd benő ha meguntad. Amúgy meg ha neked tetszik és nem bánnád meg, ne foglalkozz mások véleményével! :)

N

2021. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, csináltasd. Nem ezen múlik a nőiességed, és legalább ki tudod szűrni az olyan prolikat, mint az #1 válaszoló.
2021. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy darab fém az ember orrában és a nőiesség/férfiasság semilyen kapcsolatban nincs egymással... Ez a leggendersemlegesebb ékszer.
2021. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!