Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Bizonyára apróságnak tűnik, de nem találom elég szépnek magam, pontosabban az arcomat. A hajamat, alakomat, magasságomat el tudnám fogadni, de az arcomat nem találom elég szépnek. Főleg mikor 10/8-as lányok a csoporttársaim az egyetemen. Nem mindenki, de akikkel a legtöbbet találkozok és legrégebb óta ismerem őket, ők pont ilyenek.

Amúgy sem találom magam igazán szépnek, de amikor ilyen lányokkal találkozok, akkor még rosszabbul érzem magam.


Egyébként az orrommal nem vagyok megelégedve, annyira a szemem kinézetével sem. Van akinek úgynevezett rejtett szeme van, szerintem az a legszebb, nekem meg sajnos pont az ellenkezője. Látszik a szemhéjam, persze, tudom, hogy van mindenkinek, de ha alig látható, az szerintem szebb sokkal. Szerintem ez szép: [link]

Az enyém sajnos nem ilyen, ehhez hasonló: [link]

[link]


Az orromat túl hosszúnak találom és nem is teljesen egyenes.

[link]

Az enyém ahhoz hasonlít, ami jobb oldalon van, talán látszik is, hogy nem 100% egyenes, de szebb a bal oldali.


A sminken és a plasztikai műtéten kívül tehetnék még bármit is?

Valahogy az arcommal úgy összességében nem vagyok megelégedve, az orrommal, szememmel, arcformámmal, az összhatással.



2021. febr. 9. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert amikor egy kérdező az alakjával, hajával, vagy öltözködési stílusával nincs megelégedve, mindig tudnak neki tanácsot adni, de szerintem ezeket a problémákat könnyebb megoldani. Ha valaki túlsúlyos, csak diétáznia, sportolnia kell, ha a hajával nem elégedett, akkor sokféle frizurát kipróbálhat, ha a stílusa nem jó, akkor meg kicserélheti a ruhatárát és megoldódik a probléma.

De mi van akkor ha az arcommal nem vagyok elégedett?

2021. febr. 9. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rejtett szemhéj, pont hogy problémás sminkelés szempontjából. Nem mondom hogy nem szép, de sokan nem szeretik. Inkább szeretnének olyan szemet, ahol látszik a szemhéj. Az ázsiaiak meg minden praktikát bevetnek, hogy ne rejtett szemhéjuk legyen, mindenféle műanyag kis csipesz, bizbazt stb.
2021. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orroddal meg sminkkel tudsz javítani, tanuld meg a kontúrozást. Vagy plasztikai sebész. 2-es voltam.
2021. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rejtett szemhéjam van és bárcsak olyan szemen lenne mint neked. Az orrodat tényleg kontúrozással javíthatod. Nagyon sok video van yt-on. Különböző szemtipusokra is vannak smink tutorialok, azokat is megnezheted.

Legyél kedves, mosolyogj sokat és az máris szépíteni fog. Nem hülyeség, hogy a szépség belülről fakad. Ha szép a lelked, az kiül az arcodra is.

Amit még kipróbálhatsz, hogy keresd meg azokat a színeket, amik jól passzolnak az arcodhoz. Nekem ez a fehér, azt vettem észre, hogy amikor fehér felső van rajtam, sokkal szebbnem látom az arcomat is.

2021. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!