Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl nagy a cipőm, ebben az...

Túl nagy a cipőm, ebben az esetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vettem egy 42es méretű cipőt,ami nagy.Felpróbáltam a 41-est is viszont az határozottan kicsi volt,és a 42 es a boltban jónak tűnt,viszont kicsit kitágult és így már nem áll benne a lábam stabilan.Arra gondoltam,hogy honnan tudnék vásárolni valami olyasmit,amit beleteszek az elejébe és igy nem lesz tág? (vattát azt nem szeretnék mert omlik szét :( )

2016. dec. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bele talpbetétet, ìgy nem lesz nagy. Nem az elejébe kell tenni valamit.
2016. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek. Veszel bele egy talpbetétet és máris félszámmal kisebb lesz.

Csizmánál nem túl működőképes, de félcipőkhöz, balerinákhoz lehet venni sarokvédő párnákat. Magassarkú orrába is lehet tenni szilikon talpbetétet.

2016. dec. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A talpbetét biztosan jó, megoldás, a feleségem menyasszonyi cipője nem akart tágulni, ott kivettük a talpbetétet és teljesen jó lett.
2016. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!