Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam? :S 14/L

Figyelt kérdés
Utálom h 172 cm magas vagyok, mindig gáznak érzem magam a többi normál magasságú lány mellett.És ha épp megbékélek valamivel magamon, akkor megint találok egy újat amin rágódok. Igazából vékony vagyok, (nem kérkedésből akarom mondani) mindig mondják h milyen szép vagyok, meg nem fiúnak tetszek,de valahogy én magamnak nem. Mindig más lányokat nézek, h milyen tökéletesek, irigykedek rájuk.Nem szeretem magamat. Mivel tudnám növelni az önbizalmam? :(
2010. aug. 17. 16:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
Foggadd el magadat úgy ahogy vagy. Nincs semmi baj a magasságal. ne irigykedj másra. Találj magadba legalább 1-2 olyan dolgot ami tetszik pl. hajad szemed alakod.
2010. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Én is 172m magas vagyok. De én örülök neki. Figyelj jobb mintha törpe lennél. Te ezt a magasságot kaptad! Légy büszke rá! Sportolj! Például kosarazz, röpizz... stb..

Sajnos én is önbizalom hiányos lány vagyok. Így tudom mit érzel. 14 évesen még nem muszáj, hogy pasid legyen.... Na jó végeztem. Bocs, hogy ennyit írtam!

Pusszi

2010. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Körülbelül mint anno az én esetemben.Én 159 cm vagyok és örülnék annak ha legalább elérném a 163 centit,nem hogy még 172 legyek :D.Bár nem tudom hogy nézel ki,de a magasságod miatt kifejezetten modell alkat vagy.Azzal,hogy irigykedsz a többiekre mégjobban lerombolod az önbizalmad.Szerintem pont,hogy ők irigykedhetnének rád,hogy ilyen szép magasra nőttél.Lehet,hogy irigykednek is csak te nem tudsz róla :D.Na nem szeretnék sokat szövegelni de most úgy belejöttem :P. Nem akarok most azzal jönni mint a legtöbb felnőtt,de pont egy olyan korban vagy amikor még a szar is ízetlen az embernek.Babám,a fiúknak tetszel?Hát akkor meg mivan? Pár megoldás:Találd meg az ideális sminket magadnak,egy jó kis frizurát,szép ruhák,és ami a legfontosabb,hogy fogadd el önmagagad,mert ha nem teszed soha nem oldódik meg a problémád.Ne gyötörd magad.velem is így volt,pár év és másképp fogod látni a dolgokat.
2010. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni, mint a "többi". Nem vagy átlagos, ezt mondogasd magadnak. Jó dolog egyedinek lenni
2010. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-nak, nem is szeretnék még fiút! :)

2010. aug. 17. 17:02
 6/17 anonim ***** válasza:

Én most leszek másfél hónap múlva 14 éves, és mit meg nem adnék azért ha 172 cm lennék...mert csak 160 vagyok..:(

Az én osztályomban mindenki magasabb nálam...és eléggé zavar.

2010. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ne értsd félre nem azért mondtam. :))
2010. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, cserélhetnénk!^^

Meg azért is zavar mert van aki olyan megjegyzéseket tesz rám h nagy ló, meg villanyoszlop...:(

2010. aug. 17. 17:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem meg letörpéznek...:S

De tudom, hogy úgyis fogok még nőni, mert anyukám 172cm, apukám meg 194cm.=)

2010. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nyugi,ahogy telik az idő hozzád fognak majd nőni.nekem is volt olyan oszt.társam aki kb 1 fejjel magasabb volt nálam általánosban,mostmeg kb. akkora vagyok mint ő(17 vagyok).

aki meg le villanyoszlopoz,annak meg mond meg nyugodtan,h jobb,mint ha kis törpicsek porbafingó lenne(ha fiú az ilető,csak akkor mond hasonló stílusban,ha lány,nála finomabban kell célozgatni:D)állj ki magadért,csak így növelheted az önbizalmadat!

2010. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!