Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni...

Hogyan tudnám elfogadni magam, és növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a testemmel nem vagyok megelégedve,aránytalan vagyok.Szép fenekem,és combom van,viszont úszógumis vagyok,és ezzel nem tudok mit kezdeni,semmilyen edzés,alakformáló torna nem segít.A melleim is szépek,csak kicsik,és így baromi aránytalan a felső testrészem.Sajnos ilyen az alakom,és nem tudok változtatni rajta,akármennyit edzek hasra,és derékra.Olyan szinten zavar,hogy ott tartok,hogy,ha barátom simogatja a hasam,derekam egyszerűen irritál,és nem is vetkőzök már le előtte ha nem muszáj...Egyszerűen utálom magam,utálom tükörbe nézni a testem!Nyáron a fürdőruhás programok is kimaradnak az életemből emiatt.Nem vagyok nagydarab,mert 19évesen 60kg vagyok,és 170cm,tehát a teljesen normális súlyú kategóriába lehet sorolni,de ez az úszógumi,és has probléma nagyon zavar...Hogyan tudnék ezen változtatni,vagy akár azon,hogy elfogadjam magam.Hiába kapok a külvilágtól pozitív visszajelzést,még sincs nagy önbizalmam.Kérlek adjatok tanácsot!
2010. dec. 20. 01:00
 1/2 anonim válasza:

a méreteid szerint nem lehetsz annyira aránytalan valószínűleg az úszógumi nem lehet annyira nagy.

SZtem menj el pszichológushoz de ez most komoly vagy foglalkozz másokkal ...

2010. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Elhiheted,hogy nem unalomból írok ide,és igenis nagy az az "úszógumi" ! nem véletlenül,kértem tanácsot. Legközelebb a cinikus tanácsaidat tartsd meg magadnak!Köszönöm!
2010. dec. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!