Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kevés az önbizalmam....

Nagyon kevés az önbizalmam. Hogy lehetne növelni?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondják h szép vagyok, meg h miért nem megyek modellkedni, stb....sok fiúnak tetszek...de vhgy a jobb nők láttán lealacsonyodok 0-ra...:S:S Mitől van ez?

Egy semminek érzem magam, ha elmegyek egy partyba és látok tőlem sokkal jobb nőket...


2011. jan. 8. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
és fogadd el magad lehet hogy azokat a nőket jobbnak látod de van olyan fiú akinek meg pont az nem tetszik.szerintem ezzel neis foglalkozz
2011. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és megmondom szép vagy-e
2011. jan. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Láttam egy filmet,abban attól készült ki a fickó,ha valakinek szebb volt a névjegy kártyája,mint neki.

Gondolom valami hasonló a problémád a kihívásoktól meg rettegsz.

Ha meg csak partykon történik ez,akkor egyszerűen beparázol az extázis tablettától.Sokan nem bírják.Uh ne vedd be,ha parás vagy.

2011. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy miből szűröd le, hogy azok a lányok, akiket mondjuk a discoban látsz jobbak mint te...? Nekem sem túlcsorduló az önbizalmam, de nem gondolom úton-útfélen mindenkiről, hogy szebb nálam. Tudom, hogy ez így megy, de nem kéne folyton magunkat másokhoz viszonyítani. Mindenki más, mindenki egyedi. Mindenkinek más tetszik. Ha pedig ennyi elismerő véleményt kapsz, akkor biztos nem lehet veled semmi baj. :) Hidd el, hogy te is lehetsz mások szemében olyan csinos, mint más lányok a te szemedben!

20L

2011. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést. Amúgy én már kezdek leszokni erről, jó vagyok én így, ahogy vagyok, akkor is, ha vannak jobbak nálam. Egy embernek (a szerelmemnek) elég, ha én vagyok a legszebb. :)
2011. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!