Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! 10/ mennyire...

Lányok, nők! 10/ mennyire tartod magad jó nőnek? Csak őszinte válaszok!

Figyelt kérdés

Mindent figyelembe véve, arc, test, haj, stb stb.

Kezdem, véleményem szerint én 10/8.



2021. febr. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
77%
Hát én olyan 10/7 smink nélkül persze még ennyi se haha
2021. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
#20 semmi gond, az az igazság, hogy amíg nem írtad, hogy lepontoztak, addig nem pontoztam senkit. De most mindenkit felpontoztam, aki a kérdésre válaszolt!
2021. febr. 27. 14:44
 23/48 anonim ***** válasza:
88%
Mihez képest. A barátnőim közül szerintem én nézek ki a legjobban, jó a stílusom (ezt sokan mondták), kihozom magamból a maximumot. Viszont ha felnézek Instagramra, 5 perc után képes vagyok ocsmánynak érezni magam.
2021. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
16%

Kiírtam erről egy kérdést, és a cenzorok már törölték is.


Pedig tényleg nem értem, hogy a nők miért nincsenek tisztában a szintjükkel, ami messze nem 7+!

2021. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%

15ös vagyok, megnéztem a puzséros(amúgy rühellem) videót, az alapján jelenleg 7es vagyok, korábban 8as voltam. VISZONT azok a fotók, amiket linkeltek, hát rohadtul nem tükrözték szerintem a szinteket. A 6os csak sokkal rosszabb volt, mint az 5ösük, a 8asuk rosszabb volt, mint a 7es, ráadásul volt egy gonoszrbanc arcú csaj is, aki 5öt érne el szerintem(boszorkányos orr, hegyes arc) csak a photoshop megszaladt a képén.


Ezt a kérdést belinkelték a felnőtt párkapcsolatok kategóriába is, hát ott is olyan átlagos nőket linkeltek mint isteni 10esek, hogy csak mosolygok..

2021. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
72%

24


Én simán hozom a 8-as szintet kinézetre az emberek nagy része szerint, van is párom lassan 8 éve, és rohadtul nem ennyiből áll az élet, de még egy párkapcsolat sem, hogy ki hogy néz ki. Másrészt pedig ízlések és pofonok.

Ettől függetlenül tettem érte, hogy jól nézzek ki (rengeteg edzés, bőrápolás...stb.), és az évek során baromira meguntam az önbizalom romboló f.aszkalapokat, és már az sem tudna megtörni, ha a fajtát egyenesen zaklatna, taposna, nyakamra járna azzal, hogy fogjam fel, hogy nekem nem ez meg az a "szintem".

2021. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
30%
A korosztályomban (40) 8/10, mert az arcom nem szép, de mivel sportolok, a testem jó.
2021. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

#25 tényleg belinkelték? Ha megkérlek szépen elküldöd légyszi? Próbáltam megkeresni, de nem találom.

Köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 27. 15:52
 29/48 anonim ***** válasza:
83%

10/1

Az arcvonásaim nagyon nem szépek, a bőröm is extra problémás, a testem pálcika, nulla mell, fenék, comb és bármi egyéb "fognivaló", a hajam rémes minőségű, szerkezetű. Igazi genetikai hulladék vagyok.

Azt, hogy az önértékelésem reális, tökéletesen bizonyítja, hogy már csak alig több mint 2 hónap hiányzik ahhoz, hogy 7 éve full egyedül legyek, és hogy előtte sem voltam kelendőbb.

2021. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
43%
24es írta, azóta törölték a kérdést. Arról szólt, hogy a nők mennyire el vannak szállva, azt hiszik olyan szépek, pedig nem is. Linkeltek a válaszolók szerintük 10es nőket is, hát tök bénán nézett ki néhány, nem tudom miért érezték szépnek őket.
2021. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!