Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek elvesztem a...

Fiúk! Szerintetek elvesztem a nőiességemet azáltal h levágatom a hajam kb vállig erőre ? Most nagyon hosszú szőke hajam van. Hosszabb vagy rövidebb haj ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem mindenem a minél hosszabb haj, az a legjobb, ha a lány rá tud ülni.


Ez én vagyok, de mindenki más.


A válig érő haj az tud még nőies lenni, ami annál rövidebb ott én rá sem nézek a lányokra, de vannak akiknek az is tetszik.


Én azt gondolom nagyon alaposan gondold át, mert utána már nem nagyon tudod megnöveszteni, idő is, türelmed sem biztos, hogy lesz rá.


A legfontosabb, hogy neked tetszen, ugyanis a legszebb lány az, aki jól érzi magát a bőrében. Igazából nincs is anná vonzóbb, mint hogy valaki elégedett magával. Ezzel együtt én a minnél hoszabb hajra szavazok, de a lényeg, hogy neked jó legyen!

2021. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi a baj az előző válasszal? Nagyon le van pontozva, pedig tökéletesen a kérdésre válaszolt.


Szerintem vannak szép vállig érő frizurák, de ez attól is függ, milyen a hajad és mennyi, milyen a nyakad, stb. (Bocsi, én lány voltam.)

2021. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Nekem személy szerint a vállig érő haj a mindenem 😅
2021. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Én évek óta növesztem a hajam, de még mindig nem ér a fenekemig, valamennyivel tovább ér hát középtől.

Nagyon örülnék, ha egyszer elérné a fenekemet.


Szerintem jól gondold meg, hogy levágatod-e. 😊 L

2021. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ne vadidegen pasiktól tedd függővé, hogy mit kezdesz a saját testeddel. :)
2021. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Számomra nagyon jó döntés volt levágatni a hajamat. 8 évig ért a fenekemig, most váll fölé ér. Mindenki azt mondja, ez sokkal jobb, sokkal jobban áll. A hajam is egészségesebb, végre be tudom göndöríteni, a hosszú hajamban nem maradt meg. Jobban látszik az alakom, a ruháim. És tényleg sokkal jobban illik az arcomhoz. Én örülök neki hogy levágattam. A nőiességedből nem fog elvenni, de nem mindenkinek áll jól. Vágasd le több részletben, először csak melledig, aztán ha úgy gondolod, lehet még rövidebb, akkor mehet vállig. Vagy kérd ki a fodrászod véleményét.
2021. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért veszitenéd el a nőiességedet egy hajvágástol? Ez baromság az úgyis visszanő.
2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

3!

Na mi lenne?

Nem vagy jó megfigyelő, itt azt pontozzák fel aki azt írja válaszképpen amit a kérdező olvasni szeretne , illetve amit a többség írt.

Ez egy primitív balkáni szokás, de így van.

2021. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem veszíted el, de szerintem a vállig érő haj pont a legrosszabb választás. Ha már levágatod, legyen inkább teljesen rövid.
2021. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!