Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Január 26-án lőtték ki a fülemet. Jobba 3-at és a balba egyet. A fülemet mindennap lefertőtlenítem és forgatom napi egyszer. Néha olyan érzés mintha rátapadna a fülbevalóra. Nincs begyulladva, viszont valami szivárog(gondolom genny).Gond nélkül tudok rajta aludni.

Múlt héten kicseréltem egy másik orvosi fém fülbevalóra. Csere közben fülem is vérzett kicsit. Az új fülbevaló könnyen belement azzal semmi gond nincs. Sokkal kényelmesebb és olyan mintha nem js lenne a fülemben. De ennek ellenére is szivárog belőle a genny :(


Szerintetek mi lehet a gond?

Kis koromban csak a bizsut nem bírta és az durván be is gyullasztotta..


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2021. márc. 9. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Én magamnak szúrtam át 4 lyukat. Nekem is gennyes volt de pár nap alatt elmúlt. Nekem ha ki-be tettem rosszabb lett, miután csak a gennyet töröltem le de a fülbit bent hagytam elmúlt. Bizsuk vannak bent nekem az elejétől fogva, esetleg gyógyszertárban próbáld meg, hátha van valami csodaszer rá.
2021. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, makd akkor körbekérdezek a patikában:)
2021. márc. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!