Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul az...

Mit csinálok rosszul az epilálásnál?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy braun silk epil 5185-öt (40 csipeszes, masszírozós, világítós epilátor) és a karomon próbáltam ki, olyan 0,5-1 cm-es borotvált szőrön. Oké, hogy utána lángvörös egybeolvadó folt volt az egész karomon végig, de mégis maradt elég sok..:( volt olyan rész, ahol egyáltalán, 100. Húzásra sem szedte ki. Én csinálok valamit rosszul, hogyan tartsam, mire figyeljek? Közben tisztítottam egyszer. Olyan mintha nem is epiláltam volna, pedig elég sokat kiszedett... de irtó távol áll a "sima bőr"től ... nem is volt olcsó mulatság.:(


17/L


2018. jún. 19. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többször át kell rajta menni és epilátor után nem lesz tükörsima a bőröd mint borotva után. Egyszerűen a csipeszek nem tudják azokat a szörszálakat kiszedni, amik nem elég hosszúak (talán nem látod őket annyira, de tapintással érezhetőek). Borotválásnál viszont minden szőrszál megy.
2018. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A karokat sajnos eleve nehéz alaposan epilálni, mert szabad kéz híján nem tudod magadnak kifeszíteni a bőrt. Többször át kell rajta menni, és ha nagyon sok szőrszál marad még így is, akkor kénytelen leszel azokat leborotválni a végén. Próbáld ki a lábadon is, ott szebb eredményt fogsz elérni, jobban hozzá lehet férni.
2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!